Marek: 663 158 787
Tel.: 13 4939728

Gadu-Gadu: 3118461 Gadu-Gadu: 3118461
biuro@suplementy1.pl

www.noni1.com.pl

www.zdrowsza-woda.eu

AQUARION

AQUARION
Producent: CaliVita International
Ilość: 1 sztuka
Dostępność: W magazynie
Cena detaliczna: 8,00 zł
Nasza cena: 6 200,00 zł
Ilość:  

AQUARION - najnowocześniejszy jonizator wody na świecie! Każdego dnia pij czystą, bezpieczną, jonizowaną wodę!
 
jonozator_aquarionWięcej o jonizatorze Aquarion na stronie: www.zdrowsza-woda.eu

AQUARION CALIVITA to specjalne urządzenie do oczyszczania i jonizacji wody, wytwarzające jonizowaną, bogatą w tlen, pozbawioną zanieczyszczeń, metali ciężkich i toksyn wodę. Na panelu sterującym urządzenia sami możemy ustalić kwasowość, bądź też alkaliczność wody i wykorzystać ją do różnych celów. Alkaliczna woda jonizowana jest antyoksydantem, a dzięki właściwościom alkalizującym ma korzystny wpływ na nasz organizm. Wodę kwaśną można stosować wyłącznie zewnętrznie.

AQUARION CALIVITA wytwarza "żywą" wodę, która posiada rewelacyjne właściwości zdrowotne.

Aquarion oczyszcza i jonizuje wodę. Wytwarza wodę jonizowaną: zasadową - pH >7 lub kwaśną - pH <7, bogatą w tlen i pozbawioną zanieczyszczeń, metali ciężkich i toksyn wodę. Urządzenie posiada łatwy w obsłudze panel sterujący, na którym sami możemy ustalić kwasowość, bądź też alkaliczność wody i wykorzystać ją do różnych celów. Alkaliczna woda jonizowana jest antyoksydantem, a dzięki właściwościom alkalizującym ma korzystny wpływ na nasz organizm. Wodę kwaśną można stosować wyłącznie zewnętrznie.
 
Organizmy żywe w 75-98% składają się z wody, która odgrywa kluczową rolę w zachowaniu zdrowia. Z tego powodu woda jest nie tylko ważną substancją, ale także istotnym elementem niezwykle delikatnej równowagi wodno-elektrolitowej organizmu. Pełni również szereg innych funkcji: wspomaga absorpcję składników odżywczych, usuwa z organizmu szkodliwe produkty przemiany materii, odgrywa ważną rolę w utrzymaniu stałej temperatury ciała (parowanie, pocenie się), chroni nasze najważniejsze narządy oraz reguluje w komórkach poziom elektronów i protonów.
 
Nowoczesne urządzenie AQUARION wytwarza wodę jonizowaną w wyniku wstępnej wielostopniowej filtracji wody z kranu a następnie jej elektrolizy.
 
W wyniku tych procesów otrzymujemy wodę alkaliczną i kwaśną o różnym poziomie pH. Większość pokarmów spożywczych, niektóre substancje dodatkowe oraz lekarstwa zmieniają wartość pH organizmu w kierunku kwaśnym, czyli zakwaszają go. W idealnej sytuacji nasz organizm jest w stanie sobie z tym poradzić, wykorzystując odpowiednie rezerwy alkaliczne. Jednak długotrwałe zakwaszenie organizmu może być przyczyną poważnych problemów zdrowotnych. Alkaliczna woda jonizowana wspaniale alkalizuje organizm i pomaga zachować prawidłową równowagę kwasowo-zasadową.
 
Zalety urządzenia Aquarion:

 • bardzo dokładnie oczyszcza wodę: najpierw przez zewnętrzny filtr mechaniczny, który odfiltrowuje większe zanieczyszczenia, a następnie przez drugi wielostopniowy, wymienny filtr o średnicy 0,01 mikrona, który usuwa zanieczyszczenia, bakterie, wirusy, metale ciężkie, chlor;
 • dodatkowo przepuszcza niezbędne składniki mineralne, takie jak wapń, magnez, potas;
 • oprócz fazy węglowej wzbogaconej srebrem, filtr posiada także turmalin, który w naturalny sposób dodatkowo jonizuje wodę;
 • wytwarza wodę nasyconą tlenem, która może pomóc w utrzymaniu zdrowia;
 • posiada także zakres wielostopniowej jonizacji wody (podczas elektrolizy wody, Aquarion może wytwarzać zarówno wodę alkaliczną, jak i kwaśną o 4 różnych zakresach poziomu pH;
 • jonizowana woda alkaliczna jest wspaniałym antyoksydantem. Zawiera wiele hydroksylowych jonów (OH-), które wiążą wolne rodniki w naszym organizmie. Woda ta skutecznie alkalizuje organizm, wspomagając zachowanie równowagi kwasowo-zasadowej i odwracając w ten sposób proces zakwaszania organizmu przez pewne rodzaje pożywienia, leki, itp. Wpływa również pozytywnie na nasz organizm i pobudza go do działania;
 • kwaśna woda jonizowana może być stosowana wyłącznie zewnętrznie!, np. do pielęgnacji twarzy, oczyszczania skóry. Woda o wyższym poziomie kwasowości może być używana do dezynfekcji powierzchni, a także do prac domowych (dezynfekujące działanie bez chemikaliów).

Dzięki systemowi elektrod platynowo-tytanowych, alkaliczna woda jonizowana osiąga optymalny ujemny poziom ORP (potencjał osydoredukcyjny).
 
Struktura alkalicznej wody jonizowanej ulega zmianie, co znacznie zwiększa jej absorpcję i zdolność nawadniania organizmu. W wodzie tradycyjnej cząsteczki wody tworzą klaster złożony z 12-18 molekuł. Podczas procesu jonizacji zmienia się klasterowa struktura wody – dzięki temu klastery tworzą 6 cząsteczek, co polepsza zdolność penetracji i lepszego nawodnienia organizmu, a także zwiększa skuteczność oczyszczania komórek z ubocznych produktów przemiany materii.
 
Aquarion wytwarza wodę nasyconą tlenem, która może pomóc w zachowaniu zdrowia i jest przydatna dla każdego, a szczególnie dla ludzi aktywnych, wyczynowców oraz pracowników fizycznych.
 
Woda alkaliczna:

 • zmniejsza zakwaszenie;
 • dodaje energii;
 • obniża zmęczenie;
 • wspomaga funkcjonowanie nerek;
 • aktywuje i równoważy naturalny system ochronny organizmu;
 • wspomaga funkcje trawienne;
 • zmniejsza cellulit;
 • właściwe jej połączenie z codzienną dietą może wspomóc proces odchudzania.

Natomiast kwaśna woda jonizowana jest znakomita dla naszej skóry. Woda kwaśna z poziomu 1-2 może być stosowana do celów kosmetycznych, poziom 3-4 wykazuje właściwości antyseptyczne – z jej pomocą możemy dezynfekować np. powierzchnie blatów, ściereczki w kuchni, itd.
 
Kwaśna woda jonizowana nie nadaje się do spożycia!
 
Woda kwaśna:

 • oczyszcza i pielęgnuje skórę;
 • czysta kuchnia, bez stosowania środków chemicznych;

AQUARION - najnowocześniejsze urządzenie na świecie, jonizator i filtr do oczyszczania i jonizacji wody! Każdego dnia pij czystą, zasadową, bogatą w tlen, jonizowaną wodę!

Urządzenie Aquarion:

 • ma nowoczesny, estetyczny wygląd;
 • z łatwością można go również zamontować na ścianie;
 • jest proste w użyciu, obsłudze
 • posiada łatwo wymienny filtr, którego stopień zużycia można śledzić na bieżąco;
 • przy właściwym stosowaniu może służyć nawet 20 lat;
 • jest przyjazne dla środowiska – idealnie czysta woda, zachowana higiena w kuchni, bez stosowania środków chemicznych;
 • w komplecie instrukcja obsługi, praktyczny film montażu na DVD.

Źródło: calivita.com.pl


Copyright © 2012 www.suplementy1.pl

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Marka Dubiela, Partnera CaliVita® International. Wyżej wymieniony właściciel witryny ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.