Marek: 663 158 787
Tel.: 13 4939728

Gadu-Gadu: 3118461 Gadu-Gadu: 3118461
biuro@suplementy1.pl

www.noni1.com.pl

www.zdrowsza-woda.eu

SUPER MEGA 50

SUPER MEGA 50
Producent: CaliVita International
Ilość: 90 tabletek
Dostępność: W magazynie
BRAK CENY

SUPER MEGA 50, kompleks naturalnych witamin i minerałów w dużych dawkach

super-mega50-calivitaProdukt z oferty globalnej dostępny jedynie dla Klubowiczów posiadających ważny numer Klubu CaliVita. Zamówienie tylko telefonicznie.

Jednym z podstawowych warunków optymalnego funkcjonowania układu immunologicznego organizmu jest właściwa podaż witamin i składników mineralnych. Produkt ten uzupełnia dietę w niezbędne witaminy i składniki mineralne, szczególnie osób żyjących w szybkim tempie, nie zawsze prowadzących uregulowany, właściwy styl życia.

Super Mega 50 to produkt zawierający wysokie dawki naturalnych witamin i składników mineralnych w formie chelatów. Jest produkowany przy użyciu najnowszej technologii przedłużonego działania.

Polecany szczególnie osobom dorosłym oraz sportowcom. Zaspokaja ich dzienne zapotrzebowanie na witaminy i składniki mineralne w odpowiednio dobranej proporcji oraz składzie.

Witaminy to składniki organiczne, które są niezbędne do właściwego funkcjonowania naszych narządów. Nie wszystkie witaminy organizm potrafi wytwarzać samodzielnie, część z nich jest również produkowana w niewystarczającej ilości. W określonych sytuacjach może także zwiększać się zapotrzebowanie na witaminy. Nie zawsze potrafimy odpowiednio zastosować to w naszej diecie. Warto zatem sięgnąć po godny zaufania, wysokiej jakości produkt - suplement diety. Zmiany środowiskowe (zanieczyszczona woda, smog, hałas, itp.) powodują, że nasze zapotrzebowanie na witaminy przekracza coraz to nowe granice.

mega-dawki-witaminStres, będący rezultatem przyspieszonego tempa życia, a także alkohol, nikotyna, kofeina, różne konserwanty oraz niektóre lekarstwa (np. doustne środki antykoncepcyjne) zwiększają nasze zapotrzebowanie na witaminy. Są także pewne sytuacje, w których może rozwinąć się względny niedobór witamin i składników mineralnych, np. podczas zwiększonej aktywności fizycznej, przy intensywnym wysiłku umysłowo-fizycznym lub też w sytuacji zaburzonego wchłaniania tych składników przez dłuższy okres czasu. Oczywiście witaminy nie stanowią panaceum, ale są nieodzowne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Niektóre z nich regulują procesy chemiczne, podczas gdy inne są składnikiem enzymów niezbędnych do metabolizmu komórek; jeszcze inne bezpośrednio wspierają prawidłowy, harmonijny i zdrowy przebieg procesów życiowych organizmu.

Opakowanie: 90 tabletek

Super Mega 50

Składniki aktywne/1 tabletka:

Beta-karoten  -  4,5 mg
(w przeliczeniu na Witaminę A  -  750 µg)
Witamina C  -  250 mg
Witamina D  -  10 µg
Witamina E  -  100 mg
Tiamina (witamina B1)  -  50 mg
Ryboflawina (witamina B2)  -  50 mg
Niacyna  -  50 mg
Foliany  -  200 µg
Kwas pantotenowy  -  50 mg
Witamina B6  -  50 mg
Biotyna  -  50 µg
Cholina  -  50 mg
Inozytol  -  50 mg
Kwas para-aminobenzoesowy  -  50 mg
Witamina B12  -  50 µg
Owoce dzikiej róży  -  5 mg
Magnez (chelat aminokwasowy)  -  25 mg
Jod  -  150 µg
Rutyna  -  25 mg
Kompleks bioflawonoidów  -  25 mg
Kompleks hesperydyny  -  5 mg
Betaina HCI  -  15 mg
L-glutation  -  5 mg
L-cysteina  -  25 mg
Wapń  -  50 mg
Potas  -  10 mg
Cynk  -  15 mg
Mangan  -  3 mg
Żelazo  -  9 mg
Miedź (chelat aminokwasowy)  -  500 µg
Selen (chelat aminokwasowy)  -  25 µg
Chrom  -  100 µg
Molibden  -  250 µg
Bor  -  1 mg

Sposób użycia: 1 tabletka dziennie po posiłku.

UWAGA!
W okresie przyjmowania preparatu, z powodu zawartości w preparacie wysokich dawek witaminy z grupy B, mocz może przybrać charakterystyczny ciemny kolor i intensywny zapach!
Nie należy stosować produktu w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu. W przypadku wątpliwości należy zasięgnąć porady lekarskiej!

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Źródło: www.calivita.com.pl


Copyright © 2012 www.suplementy1.pl

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Marka Dubiela, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.