Marek: 663 158 787
Tel.: 13 4939728

Gadu-Gadu: 3118461 Gadu-Gadu: 3118461
biuro@suplementy1.pl

www.noni1.com.pl

www.zdrowsza-woda.eu

VITAL WOMAN

VITAL WOMAN
Producent: CaliVita International
Ilość: 60 tabletek
Dostępność: W magazynie
Cena detaliczna: 109,00 zł
Nasza cena: 82,00 zł
Ilość:  

Vital Woman, aktywność seksualna

witalwomanVital Woman zawiera składniki roślinne, stosowane w tradycyjnej medycynie już od wieków. Są one bogate w witaminy i składniki mineralne, a ponadto ich substancje aktywne skutecznie wspierają prawidłowe procesy życiowe zachodzące w organizmie kobiety.

W obecnych czasach ciągły stres, nadmierny wysiłek i napięcie, zły i humor oraz obniżone pożądanie i aktywność seksualna to częste powody do narzekań. Jedną z przyczyn tego zjawiska jest brak tzw. "pełnego odżywiania", niezbędnego do zachowania naszej równowagi fizyczno-umysłowej. "Pełne odżywianie" jest wynikiem wzajemnego oddziaływania trzech czynników: "pożywienia fizycznego", "pożywienia energetycznego" i "pożywienia emocjonalnego".

"Pożywienie energetyczne" oznacza wzajemne stosunki pomiędzy środowiskiem a człowiekiem. Negatywne oddziaływanie na tym poziomie zaburza również elementy "pożywienia emocjonalnego", które jest dostarczane przez naszą rodzinę, przyjaciół, doświadczenia kulturowe, aktywność fizyczną oraz przez nasze wewnętrzne życie emocjonalne, spełniane w związku partnerskim.

Aby uniknąć sytuacji, w których dochodzi do niedoboru energii, w każdej kulturze stosowane są pewne składniki roślinne. Oddziałują one nie tylko na poziomie "pożywienia fizycznego", ale w znaczny sposób przyczyniają się do zachowania równowagi pomiędzy tymi trzema czynnikami.

Dzięki wykorzystaniu wiedzy, pochodzącej z różnych naukowych źródeł, są już dostępne znakomite preparaty, takie jak np. VitalWoman.

Jego składniki roślinne wzmacniają ogólne samopoczucie i kondycję organizmu, wspierając jednocześnie sferę życia intymnego.

  • Liść Damiana jest dobrze znanym indiańskim afrodyzjakiem, wzmagającym aktywność seksualną.
  • Jagoda jałowca brazylijskiego może wzmocnić naszą kondycję fizyczną.
  • Korzeń Unicorn zawiera substancje podobne do żeńskich hormonów płciowych.
  • Guarana to źródło kofeiny.
  • Korzeń maca, nazywany amazońskim żeń-szeniem, poprawia zasoby energii organizmu, jego witalność i wytrzymałość.
  • Z kolei korzeń Suma, bogaty w aminokwasy, witaminy i składniki mineralne, wzmaga potencjał energetyczny organizmu.

 

Opakowanie: 60 tabletek

Vital Woman

Składniki aktywne/1 tabletka:

Liść Damiana  -  100 mg
Korzeń Suma  -  100 mg
Jagoda jałowca brazylijskiego  -  25 mg
Korzeń Maca  -  100 mg
Korzeń kolcorośla lekarskiego  -  50 mg
Jagoda palmy sabalowej  -  50 mg
Korzeń Unicorn  -  25 mg
Ekstrakt z guarany
(std. 22% kofeiny)  -  100 mg

Sposób użycia: 1-2 tabletki dziennie 1/2 godziny przed posiłkiem.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Źródło: calivita.com.pl


Copyright © 2012 www.suplementy1.pl

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Marka Dubiela, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.