Marek: 663 158 787
Tel.: 13 4939728

Gadu-Gadu: 3118461 Gadu-Gadu: 3118461
biuro@suplementy1.pl

www.noni1.com.pl

www.zdrowsza-woda.eu

GARLIC CAPS (GARLIC MAX)

GARLIC CAPS (GARLIC MAX)
Producent: CaliVita International
Ilość: 100 kapsułek
Dostępność: W magazynie
Cena detaliczna: 72,00 zł
Nasza cena: 54,00 zł
Ilość:  

garlic-calivita

GARLIC CAPS -  koncentrat czosnku i pietruszki w kapsułce, pozbawiony nieprzyjemnego zapachu.

Czosnek zawiera ponad 200 substancji biologicznie czynnych: witaminy, składniki mineralne, aminokwasy i enzymy. Składniki aktywne czosnku znane są z silnych właściwości przeciwbakteryjnych i przeciwgrzybicznych. 

Garlic Caps to preparat zawierający koncentrat oleju czosnku i pietruszki, których składniki aktywne są skutecznie wykorzystywane w medycynie. Odpowiednia budowa kapsułki żelatynowej zapewnia maksymalną skuteczność produktu oraz wyeliminowanie problemów związanych z jego charakterystycznym zapachem.
 
Czosnek to jedna z najbardziej znanych przypraw. Jego korzystny wpływ na stan zdrowia znany jest od wielu wieków. Poza charakterystycznym smakiem, posiada także wiele korzystnych właściwości, które pozytywnie wpływają na nasz organizm. Garlic Caps to preparat zawierający koncentrat oleju czosnku i pietruszki, których składniki aktywne są skutecznie wykorzystywane w medycynie. Odpowiednia budowa kapsułki żelatynowej zapewnia maksymalną skuteczność produktu oraz wyeliminowanie problemów związanych z jego charakterystycznym zapachem.
 
Długotrwałe przyjmowanie czosnku pozytywnie wpływa na poziom cholesterolu całkowitego, obniża frakcję LDL, chroniąc w ten sposób wewnętrzne ściany naczyń krwionośnych przed złogami cholesterolu.
 
Jego składniki aktywne znane są również z silnych właściwości przeciwbakteryjnych i przeciwgrzybicznych. Główną substancją czynną czosnku jest allicyna, charakteryzująca się silnym działaniem antybiotycznym. Powstaje z alliny podczas miażdżenia ząbków czosnku. O roślinie tej można przeczytać nawet w najstarszych zapiskach. Egipscy budowniczy piramid otrzymywali czosnek, cebulę oraz rzodkiewkę, by uniknąć chorób zakaźnych. Czosnek był także uwzględniany w diecie rzymskich żołnierzy.
 
Do niedawna wiele osób powstrzymywało się przed jego spożywaniem z powodu długo utrzymującego się charakterystycznego zapachu. Na szczęście, współczesne preparaty wysokiej jakości, takie jak Garlic Caps wykorzystują jego zalety bez konieczności zmagania się z nieprzyjemnym zapachem lub zgagą, które są wywołane czosnkiem spożywanym na surowo.
 
GARLIC CAPS   – Zdrowie z ogródka!garlic-czosnek

Garlic Caps - koncentrat olejku z czosnku i pietruszki pozbawiony nieprzyjemnego zapachu.

Wszyscy znamy korzystne działanie czosnku na nasz organizm. Jednak wiele osób nie jada go zbyt często, a niektórzy po prostu omijają go z daleka. Najczęściej ma to związek z jego charakterystycznym smakiem i silnym zapachem.

Teraz jest dostępny czosnek w kapsułkach - Garlic Caps. 1 kapsułka to olejek z małej główki czosnku - bogactwo biologicznie aktywnych substancji i dobre rozwiązanie dla osób, które nie lubią smaku i zapachu surowego czosnku. Osłonka kapsułki rozpuszcza się i wchłania w jelitach, co sprawia, że nie czujemy zapachu czosnku. Chętnie przyjmują go nawet dzieci.

W czosnku znajdziesz:

 • ponad 200 substancji biologicznie czynnych,
 • duże ilości witamin i składnikow mineralnych,
 • zawiera witaminy A i C oraz z grupy B, niezbędne w wielu funkcjach organizmu,
 • aminokwasy,
 • enzymy,
 • jest bogaty w siarkę, która chroni komórki przed gromadzeniem się toksyn,
 • zawiera fosfor niezbędny do prawidłowej pracy układu nerwowego, zwłaszcza mózgu,
 • obecny w czosnku potas chroni przed drobnoustrojami, wzmacnia śledzionę i wątrobę oraz pobudza sekrecję soków żołądkowych,
 • to również źródło wapnia, magnezu, sodu, żelaza, manganu i germanu.

Garlic Caps to preparat zawierający koncentrat oleju czosnku i pietruszki, których składniki aktywne są skutecznie wykorzystywane w medycynie. Odpowiednia budowa kapsułki żelatynowej zapewnia maksymalną skuteczność produktu oraz wyeliminowanie problemów związanych z jego charakterystycznym zapachem.
 
Czosnek to jedna z najbardziej znanych przypraw. Poza charakterystycznym smakiem, posiada także wiele korzystnych właściwości, które pozytywnie wpływają na nasz organizm.

Zalety czosnku:

 • garlic-calivitajego korzystny wpływ na stan zdrowia znany jest od wielu wieków,
 • zawiera ponad 200 różnych substancji biologicznie czynnych, m.in. witaminy, składniki mineralne, aminokwasy i enzymy,
 • długotrwałe przyjmowanie czosnku pozytywnie wpływa na poziom cholesterolu całkowitego, obniża frakcję LDL, chroniąc w ten sposób wewnętrzne ściany naczyń krwionośnych przed złogami cholesterolu,
 • jest jednym z najlepszych źródeł w profilaktyce miażdżycy,
 • opóźnia procesy starzenia się organizmu oraz poprawia funkcjonowanie mózgu,
 • dodany do codziennej diety potrafi poprawić trawienie, pobudza również wydzielanie soku trawiennego w żołądku,
 • czosnek posiada silne działanie oczyszczające krew z produktów przemiany materii,
 • jego składniki aktywne znane są również z silnych właściwości przeciwbakteryjnych i przeciwgrzybicznych,
 • główną substancją czynną czosnku jest allicyna, charakteryzująca się silnym działaniem antybiotycznym. Powstaje z alliny podczas miażdżenia ząbków czosnku. O roślinie tej można przeczytać nawet w najstarszych zapiskach. Egipscy budowniczy piramid otrzymywali czosnek, cebulę oraz rzodkiewkę, by uniknąć chorób zakaźnych. Czosnek był także uwzględniany w diecie rzymskich żołnierzy.

Do niedawna wiele osób powstrzymywało się przed jego spożywaniem z powodu długo utrzymującego się charakterystycznego zapachu. Na szczęście, współczesne preparaty wysokiej jakości, takie jak Garlic Caps With Extra Parsley wykorzystują jego zalety bez konieczności zmagania się z nieprzyjemnym zapachem lub zgagą, które są wywołane czosnkiem spożywanym na surowo.
 
UWAGA!
Produkty zawierające czosnek należy przyjmować zawsze z dużą ilością płynów.
Osoby, mające problemy z krzepliwością krwi lub planujące zabieg operacyjny, przed zażyciem preparatów zawierających czosnek zawsze powinny skonsultować się z lekarzem.
W nielicznych przypadkach kontakt z czosnkiem lub jego spożycie może wywołać reakcję alergiczną.
Kobiety karmiące piersią powinny wiedzieć, że niektóre składniki czosnku mogą przeniknąć do jej mleka.
 
Opakowanie: 100 kapsułek żelowych
 
Garlic Max (Garlic Caps)
Składniki aktywne / 2 kapsułki zawierają:
  4 mg  –  Olej z czosnku pospolitego –
                równowartość 2000 mg czosnku świeżego
35 mg  –  Ekstrakt z liści pietruszki zwyczajnej – równowartość 350 mg
                świeżych liści pietruszki
 
Sposób użycia: 2 kapsułki dziennie lub według zaleceń.
 
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.
Źródło: calivita.com.pl


Copyright © 2012 www.suplementy1.pl

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Marka Dubiela, Partnera CaliVita® International. Wyżej wymieniony właściciel witryny ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.