Marek: 663 158 787
Tel.: 13 4939728

Gadu-Gadu: 3118461 Gadu-Gadu: 3118461
biuro@suplementy1.pl

www.noni1.com.pl

www.zdrowsza-woda.eu

Kupuj 33% TANIEJ

 Jak zarejestrowć się w Calivita i kupować w cenach producenta (klubowych)?

W CaliVita International są dwie możliwości kupowania produktów. Jedna to zakupy bez 33% marży jako KONSUMENT- KLUBOWICZ, a druga to zakupy po cenach detalicznych jako KLIENT. Różnica pomiędzy KLUBOWICZEM a KLIENTEM znajduje się przede wszystkim w cenie produktów.

KLUBOWICZ zawsze kupuje bez 33% marży.

Już w chwili pierwszego zakupu kupujesz w cenach klubowych!!!

klub-calivitaRejestracja jest zupełnie darmowa, bez żadnych zobowiązań.

Z kartą rabatową kupujesz kiedy chcesz i ile chcesz.

Nie ma obowiązku robienia zakupów.


Każdy produkt jest dostarczany do Ciebie wprost z firmy Calivita, otrzymujesz gwarancję najniższych cen, oryginalności i najwyższej jakości oraz profesjonalnej obsługi.

Już przy pierwszym zamówieniu warto dołączyć do Klubu CaliVita i kupować ze zniżką. Nie jesteś zobowiązany/a  do dalszych zakupów.

Kupując np. 1 butelkę Polinesian NONI w klubie Calivita płacisz 210 zł, natomiast wartość zamówienia w sprzedaży detalicznej to aż 279 zł. Tylko na 1 sztuce Polinesian Noni zaoszczędzasz 69 zł.Dzięki przystąpieniu do klubu otrzymujesz bonusy i rabaty: Co zrobić, by otrzymać Kartę rabatową Klubu CaliVita?

 

suplementy-calivita

Dlaczego suplementy Calivita są najlepsze na rynku i tak często wybierane przez Klubowiczów z Polski i świata: 

W KLUBIE CALIVITA - Kupuj zawsze 33 % TANIEJKorzyści z członkostwa

Pamiętaj, że członkostwo w CaliVita® daje Ci:Jeśli zechcesz powalczysz o lepsze, bogatsze i zdrowsze życie, a jednocześnie pomagać innym, weź sprawy w swoje ręce, gdyż przyszłość zaczyna się dziś!
Naszym głównym celem nie jest patrzenie w niejasną przyszłość, lecz wykorzystywanie tego, co mamy blisko siebie – na wyciągnięcie ręki.

Dzięki oferowanej przez CaliVita® International szansie kilka milionów ludzi zmieniło już swoje życie.

Wszyscy szukamy czegoś więcej, niż oferuje nam przeciętne życie.

Po co żyć czyimś życiem? Znajdź odwagę, by podążyć za głosem serca i intuicji. One już wiedzą, kim naprawdę chcesz się stać.

Należymy do NAJLEPSZEJ grupy liderów CaliVita w Polsce.

Zapisując się do klubu na naszej stronie otrzymujesz wszelką pomoc, aby razem z nami znaleźć się w tej grupie.

Wykorzystaj swój potencjał przy naszym wsparciu jako Sponsora CaliVita®!

Jako dystrybutor CaliVita® już na samym początku otrzymasz od nas marketingowe wsparcie:

Zacznij żyć życiem, o jakim marzyłeś!

Oprócz kapitalnych zniżek, wykorzystaj unikalne możliwości dodatkowego dochodu i rozwiązań biznesowych. Propaguj z nami zdrowie, radość i   niezależność.

Stań się wolny i niezależny. Biznes CaliVita czytaj tutaj>>Copyright © 2012 www.suplementy1.pl

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Marka Dubiela, Partnera CaliVita® International. Wyżej wymieniony właściciel witryny ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.