Marek: 663 158 787
Tel.: 13 4939728

Gadu-Gadu: 3118461 Gadu-Gadu: 3118461
biuro@suplementy1.pl

www.noni1.com.pl

www.zdrowsza-woda.eu

OCEAN 21

OCEAN 21
Producent: CaliVita International
Ilość: 946 ml
Dostępność: W magazynie
BRAK CENY

Ocean 21, wspaniałe źródło zdrowia!

ocean-cProdukt z oferty globalnej dostępny tylko dla Klubowiczów posiadających ważny numer Klubu CaliVita. Możesz kupić ten produkt - w cenie klubowej - wystarczy wstąpić do Klubu CaliVita. Zamówienie tylko telefonicznie.


Ocean 21 CaliVita to naturalny preparat, mieszanka aż 8 alg morskich, składników roślinnych oraz opatentowanego koncentratu składników mineralnych. Doskonałe źródło zdrowia, dostarcza energii, wspomaga oczyszczanie i prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Na początku XXI. wieku flora oceanów - w przeciwieństwie do terenów lądowych - jest względnie nienaruszona przez człowieka. Ocean 21 zawiera wiele cennych składników aktywnych, korzystnych dla naszego organizmu, pochodzących z alg morskich, składników roślinnych oraz opatentowanego koncentratu składników mineralnych.

Algi morskie

Algi morskie są źródłem składników mineralnych, niezbędnych do produkcji hormonów tarczycy oraz prawidłowego przebiegu procesów metabolicznych w organizmie. Zawierają także białka, aminokwasy, enzymy, składniki mineralne (jod, wapń, potas, magnez, selen) oraz witaminy, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Występujące w nich żelazo ma formę organiczną, tak więc wodorosty są jego znakomitym, naturalnym źródłem. Zawierają szerokie spektrum witamin. W ich skład wchodzą wszystkie witaminy z grupy B, a także witamina C i E. Są także naturalnym źródłem witaminy A oraz kwasu linolowego.
 
W wodorostach występują także pokaźne ilości kwasów nukleinowych (RNA, DNA) oraz chlorofilu. Ta ostatnia substancja jest wspaniałym środkiem tonizującym oraz wewnętrznym dezodorantem. Zawartość błonnika korzystnie wpływa na prawidłową pracę jelit.

ocean21-caliwitaAloes zwyczajny

To roślina należąca do rodziny Liliowatych (Liliaceae). Jest jedną z najlepiej poznanych i od dawna stosowanych roślin. Zawiera prawie 200 składników aktywnych - w tym liczne witaminy oraz składniki mineralne. Można ją stosować zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie. Wyjątkowo korzystnie wpływa na organizm.

Pau D'Arco

Określany również jako lapacho. Kora tego drzewa możę przetrwać 700 lat, nie tracąc wysokiej zawartośći składników mineralnych. Jest bogata w potas, wapń, żelazo oraz substancje antyoksydacyjne (witaminę C, selen). Roślina ta jest stosowana w medycynie ludowej już od wieków.

Ocean 21 może okazać się wspaniałą pomocą w kuracjach oczyszczających. Dostarcza nam niezbędnej energii, a także wspiera procesy fizjologiczne.

UWAGA!
Osoby z chorobą tarczycy przed zażyciem produktu powinny zasięgnąć porady lekarskiej.

Opakowanie: 946 ml

Ocean 21

Składniki aktywne/30 ml:

Mieszanka alg morskich:  -  3100 mg
zawierająca:
Ulva lactuca  -  475 mg
Alaria marginata  -  375 mg
Ascophyllum nodosum  -  375 mg
Chondrus crispus  -  375 mg
Fucus vesiculosus  -  375 mg
Laminaria digitata  -  375 mg
Porphyra yezoensis  -  375 mg
Palmaria palmate  -  375 mg
Sok z aloesu zwyczajnego  -  2000 mg
Ekstrakt z Pau D'Arco (10:1)  -  1100 mg
Koncentrat soku z żurawiny wielkoowocowej  -  600 mg
Ekstrakt z buraka ćwikłowego  -  350 mg
Ekstrakt z marchwi  -  350 mg
ConcenTrace® Alfalfa*  -  330 µg
*ConcenTrace® Alfalfa - zawiera makro- i mikroelementy pozyskiwane z Wielkiego Słonego Jeziora w stanie Utha. Alfalfa (Lucerna siewna) jest nośnikiem dla tych składników.

Sposób użycia: 2 łyżki stołowe raz dziennie 1/2 godziny przed posiłkiem.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.
Źródło: calivita.com.pl


Copyright © 2012 www.suplementy1.pl

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Marka Dubiela, Partnera CaliVita® International. Wyżej wymieniony właściciel witryny ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.