Marek: 663 158 787
Tel.: 13 4939728

Gadu-Gadu: 3118461 Gadu-Gadu: 3118461
biuro@suplementy1.pl

www.noni1.com.pl

www.zdrowsza-woda.eu

Środki czystości

Pokaż:
Sortowanie:
UNIWERSALNY ŚRODEK DO CZYSZCZENIA

CaliClean Natural All Purpose Cleaner Lemon – uniwersalny środek do czyszczenia o zapachu cytrynowym przeznaczony do stosowania na różnych powierzchniach.

Usuwa tłuszcz, zabrudzenia, odciski palców i inne zanieczyszczenia. Do zastosowania m.in.: w kuchni, łazience, do czyszczenia np. mebli, blatów i podłóg. Nie ściera powierzchni.

Nie zawiera fosforanów, dioksyn, składników pochodzenia zwierzęcego i nie jest produkowany z surowców petrochemicznych.

Od teraz Twój dom będzie lśnił nowym blaskiem!

Cena detaliczna:
39,90 zł
Nasza cena:
30,00 zł
ŚRODEK DO CZYSZCZENIA KUCHNI

Seria produktów CaliClean została stworzona z myślą o perfekcyjnych gospodarzach, dbających o wnętrze swojego domu oraz o środowisko.
CaliClean Natural Kitchen Cleaner Citrus - środek czyszczący o zapachu cytrusowym jest przeznaczony do pielęgnacji powierzchni kuchennych.

Usuwa tłuszcz, zabrudzenia, przypalone jedzenie, odciski palców. Może być użyty do mycia blatów kuchennych, okapów, sprzętów kuchennych, płyt grzejnych, mikrofali.

 

Cena detaliczna:
39,90 zł
Nasza cena:
30,00 zł
ŚRODEK DO CZYSZCZENIA SZKŁA

CaliClean Natural Glass Cleaner Lemon - środek do czyszczenia szkła o zapachu cytrynowym. Nie pozostawia smug.

Został wyprodukowany z substancji w 100% biodegradowalnych.

Może być zastosowany do mycia m.in.: okien, luster, szklanych drzwi, szklanych przedmiotów. Działa również na różnorodnych powierzchniach włączając ceramikę, kafelki, porcelanę, stal nierdzewną, chrom i granitowe blaty kuchenne.

Dzięki niemu widok za oknem stanie się wyraźniejszy, a i Tobie łatwiej będzie przejrzeć się w lustrze!

Cena detaliczna:
39,90 zł
Nasza cena:
30,00 zł
ŚRODEK DO CZYSZCZENIA TOALET

CaliClean Natural Toilet Cleaner to środek czyszczący przeznaczony do mycia urządzeń sanitarnych (muszle klozetowe). Czyści, nabłyszcza, odświeża powierzchnie.
Nie uszkadza instalacji wodno-kanalizacyjnych i systemów sanitarnych.

Gęsta formuła pokrywając powierzchnie ułatwia czyszczenie. Środek usuwa rdzę, osady spowodowane twardą wodą i inne zanieczyszczenia.

Produkty CaliClean są wolne od fosforanów i dioksyn. Zawierają środki powierzchniowo czynne pochodzenia roślinnego. Nie są wytwarzane z surowców petrochemicznych.

Cena detaliczna:
39,90 zł
Nasza cena:
30,00 zł
ŚRODEK DO CZYSZCZENIA ŁAZIENKI

Teraz masz możliwość przemienić swój dom nie do poznania dzięki naszym nowym, przyjaznym środowisku środkom czystości. Są one bezpieczne zarówno dla zdrowia całej Twojej rodziny, jak i dla środowiska.

Środek do czyszczenia łazienek o zapachu cytrynowym, który skutecznie czyści wszelkie osady z mydła i twardej wody oraz zabrudzenia na kafelkach, zlewie, wannie i prysznicu.

Spraw, by Twoja łazienka była w pełni higieniczna i zachęcała do ciepłych kąpieli każdego dnia!

BRAK CENY

Copyright © 2012 www.suplementy1.pl