Marek: 663 158 787
Tel.: 13 4939728

Gadu-Gadu: 3118461 Gadu-Gadu: 3118461
biuro@suplementy1.pl

www.noni1.com.pl

www.zdrowsza-woda.eu

Wysyłka

Informacje dotyczące realizacji przesyłki


1. Przesyłki dla konsumentów - klubowiczów należących do Klubu CaliVita realizowane są w przeciągu 48 h, od momentu przyjęcia zamówienia do realizacji.

2. W przypadku gdy część towaru z zamówienia jest niedostępna, wtedy kontaktujemy się z Klientem w celu poinformowania  o stanie zamówienia i ustalenia dalszego sposobu jego realizacji.


3. Przesyłki z naszego sklepu realizowane są w następujący sposób:

Poczta Polska

- za pobraniem pocztowym - 12 zł  (czas dostarczenia zazwyczaj 2-5 dni roboczych)

- przelew na konto - 12 zł

Kurier DHL

- za pobraniem - 14 zł  (czas dostarczenia zazwyczaj 2-3 dni robocze)

- przelew na konto - 14 zł

4. Przesyłki do klienta wysyłamy z Salonu Wysyłkowego w Wojcieszynie w paczkach zabezpieczających towar przed uszkodzeniem.

5. Przy zamówieniu o wartości minimum 400 zł - przesyłka GRATIS.

 

wysylka


Copyright © 2012 www.suplementy1.pl

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Marka Dubiela, Partnera CaliVita® International. Wyżej wymieniony właściciel witryny ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.