Your browser is out-of-date.

You need to update your browser to use the site.

Update to the latest version of Internet Explorer
suplementy1.pl

E-PROTECT STICKER

  • Producent: Calivita
  • Ilość: 1 sztuka
  • Dostępność: W magazynie
  • Cena detaliczna: 80,00 zł
  • Nasza cena: 60,00 zł

 

 
E-PROTECT STICKER - STOP! ELEKTROSMOG!  Naklejka ochronna przed elektrosmogiem!
 

 

W obecnych czasach wszyscy bez wyjątku doświadczamy negatywnego oddziaływania sztucznego promieniowania elektromagnetycznego pochodzącego z wielu różnych źródeł  - elektrosmogu. Niekorzystne objawy elektrosmogu odczuwa już co czwarty z nas!

Promieniowanie pochodzące z urządzeń elektronicznych jest niewidoczne dla naszego wzroku, jednak może zakłócać funkcjonowanie organizmu i prowadzić do pogorszonego samopoczucia, zaburzeń pamięci, snu, problemów z koncentracją, migren, drażliwości i wielu innych poważniejszych schorzeń.

Co wywołuje elektrosmog?

Między innymi powszechnie używane telefony komórkowe, komputery, laptopy, tablety, radioodbiorniki i telewizory, kuchenki mikrofalowe, sieci bezprzewodowe (Wi-Fi), współczesne auta, linie energetyczne?

Dzisiaj praktycznie nie wyobrażamy sobie życia bez urządzeń elektronicznych. A przecież urządzenia gospodarstwa domowego, zestawy telewizyjne, komputery, laptopy i najczęściej używane telefony komórkowe, które zawsze nosimy blisko ciała to wszystko źródła pola elektromagnetycznego.

Pola te w szczególności, kiedy mamy do czynienia z nimi przez dłuższy okres czasu mogą niekorzystnie wpłynąć na funkcjonowanie naszego organizmu. Mogą zakłócić prawidłowy rytm snu i czuwania, powodować bóle głowy, rozdrażnienie, uczucie stałego zmęczenia, itp.

Wszystkie żywe komórki oraz tkanki organizmu wytwarzają również pole elektromagnetyczne. Czynnikiem decydującym o elektrowrażliwości może być fakt, że oscylacja i amplituda pola elektromagnetycznego wytwarzanego przez urządzenia elektroniczne różnią się od naturalnego pola wytwarzanego przez ludzki organizm. Taka interferencja może spowodować zakłócenie naturalnego wzorca aktywności elektromagnetycznej organizmu.

E-PROTECT STICKER CaliVita® Electronics ma za zadanie wspomóc ochronę organizmu przed niekorzystnym oddziaływaniem promieniowania elektromagnetycznego.

E-PROTECT STICKER

Naklejka chroniąca przed szkodliwym promieniowaniem elektromagnetycznym przyklejana bezpośrednio na urządzenia elektroniczne np. z tyłu telefonu, na obudowie laptopa, monitora, mikrofalówki czy też desce rozdzielczej samochodu.

Skuteczność produktów z rodziny E-Protect CaliVita® została potwierdzona naukowo - otrzymały certyfikat Instytutu Badań nad elektrosmogiem (IGEF) w Birmingham, Wielka Brytania.


 

Instrukcja obsługi: oderwij ostrożnie folię ochronną z opakowania i przyklej ją z tyłu telefonu. Nie przycinaj jej! W podobny sposób można ją przykleić do innych urządzeń lub w samochodzie. W przypadku kuchenek mikrofalowych folię ochronną zawsze należy przyklejać na zewnętrznej obudowie. Nieużywaną folię ochronną należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci

Skutki promieniowania elektromagnetycznego

„Naturalne pola elektromagnetyczne, takie jak pole magnetyczne Ziemi, pola związane ze zjawiskami zachodzącymi w atmosferze Ziemi (elektryczne wyładowania atmosferyczne, np. burze) oraz pola pochodzące z przestrzeni pozaziemskiej (promieniowanie ze Słońca i Kosmosu) w środowisku są obecne od początku istnienia życia. Były jednym z głównych czynników ewolucyjnego rozwoju gatunków. Nowym czynnikiem występującym w środowisku naturalnym jest pole elektromagnetyczne  (PEM) wytwarzane sztucznie. Pola te, a zwłaszcza tzw. smog elektromagnetyczny, stają się jednym z najbardziej powszechnych zjawisk towarzyszących człowiekowi.

Pole elektromagnetyczne jest wytwarzane przez powszechne urządzenia używane bezpośrednio przez człowieka (np. telefony komórkowe, golarki, pralki, kuchenki mikrofalowe), jak również przez instalacje służące do komunikacji za pomocą fal (stacje telefonii komórkowej, anteny radiowozyjne, stacje radarowe, radiolinie itp.). Szkodliwość fal elektromagnetycznych zależy od ich częstotliwości i dotyczy zarówno fal ultrakrótkich (UV) jak i najdłuższych. Od zakresu częstotliwości pola elektromagnetycznego zależy na ogół tylko poziom reakcji biologicznej, związany przede wszystkim z głębokością wnikania energii promieniowania do tkanek.

Bardzo ważnym czynnikiem decydującym o szkodliwości pola elektromagnetycznego jest jego natężenie oraz czas narażenia, bowiem działanie pola elektromagnetycznego wykazuje cechy kumulacji. Oddziaływanie biologiczne PEM na człowieka jest różnorodne i wiąże się z efektem termicznym i nietermicznym. Energia pola pochłonięta przez organizm zamienia się w ciepło, co objawia się wzrostem temperatury ciała. Obecnie stwierdzono, iż nagrzewanie się tkanek nie jest jedynym skutkiem ekspozycji. Efekty nietermiczne mogą naruszać prawidłowy przebieg własnych procesów elektromagnetycznych wewnątrz komórki, tkanki czy narządu, chroniących ustrój przed niekorzystnymi czynnikami środowiskowymi. Wskutek tego w wymienionych strukturach biologicznych mogą powstać różne zaburzenia przemian chemicznych i reakcji enzymatycznych, pociągające za sobą określone efekty biologiczne”.

Pomimo faktu, iż elektrosmog stał się zjawiskiem wszechobecnym, możemy ograniczyć jego szkodliwy wpływ na nasz organizm. Folia ochronna E-PROTECT STICKER CaliVita® Electronics może nam w tym pomóc. Jest to urządzenie specjalnie zaprogramowane, które pomaga zneutralizować negatywny wpływ elektrosmogu.

Dzięki wykorzystaniu zasad biorezonansu, E-PROTECT STICKER wspiera procesy wpływające na fale elektromagnetyczne, wytwarzane przez urządzenia elektryczne, w taki sposób, by fale te dopasowały się do naturalnego wzorca pola elektromagnetycznego, wytwarzanego przez organizm.
Źródło: calivita.pl

Top