Your browser is out-of-date.

You need to update your browser to use the site.

Update to the latest version of Internet Explorer
suplementy1.pl

Inne suplementy


Porównanie produktu(0)


ARGININE PLUS

Arginine Plus - tabletki zawierające argininę - naturalną substancję.

Arginina to bardzo ważny aminokwas po który często sięgają sportowcy w celu zwiększenia beztłuszczowej masy ciała. Odżywia organizm, wpływa na wydzielanie hormonu wzrostu oraz insuliny.

Wspiera także procesy oczyszczania organizmu, rozkładając produkty uboczne pochodzące z procesów metabolicznych. Bierze udział w syntezie tlenku azotu – substancji, która rozszerza naczynia krwionośne, a więc wpływa na prawidłowe krążenie krwi w organizmie. Ułatwia także dotarcie krwi do każdej komórki, wspierając tym samym podaż składników odżywczych i tlenu do ich wnętrza;

L-arginina jest potrzebna do syntezy białka i optymalnego wzrostu, odżywia nasz organizm, wspiera procesy oczyszczania ...

Cena detaliczna: 157,00 zł
Nasza cena: 118,00 zł

BEAUTY FORMULA

Jedyny na rynku unikalny zestaw, kompleksowy produkt na włosy, skórę i paznokcie z tak wysokimi dawkami naturalnych składników.

Naturalny kolagen, aminokwasy, krzem, ekstrakt ze skrzypu polnego, witaminy, składniki mineralne odżywią skórę, pomogą w utrzymaniu jej elastyczności, sprawią, że słabe, łamliwe włosy stają się mocne i błyszczące, a paznokcie wytrzymałe.

Aktywnie uczestniczą w procesach wzrostu różnych tkanek, przede wszystkim włosów, chrząstek, paznokci i kości od wewnątrz, dzięki czemu pomogą osiągnąć piękno i czarujący wygląd. Za sprawą Beauty Formula wydobądź własne piękno i poczuj się pewna/y siebie! NOWOŚĆ - prawdziwy HIT!

Dba o elastyczność, gładkość i odżywienie skóry oraz zdrowe, gęste, lśniące włosy i mocne paznokcie, dostarcza kolagenu, skrzypu, krzemu...

Cena detaliczna: 182,00 zł
Nasza cena: 137,00 zł

CHOLESTONE

Kompleksowy zestaw składników naturalnego pochodzenia w Cholestone zapewnia odpowiednią ilość antyutleniaczy w organizmie. Składniki aktywne preparatu znacznie wspomagają utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu i lipidów we krwi.

Skutecznie wspierają utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia, dbają o kondycję naczyń krwionośnych, uczestniczą w ochronie wielonienasyconych kwasów tłuszczowych przed atakiem wolnych rodników. Korzystnie wpływają na metabolizm węglowodanów, białek i tłuszczów.

Nie czekaj, już dziś uporaj się z nadmiarem cholesterolu!

Kompleks naturalnych składników wspomagających utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu i lipidów we krwi...

Cena detaliczna: 160,00 zł
Nasza cena: 120,00 zł

JOINT PROTEX FORTE

Składniki aktywne preparatu zapewniają kompleksową ochronę stawów. Działając synergicznie, przyczyniają się do budowy i ochrony głównych, strukturalnych elementów chrząstki, wpływają na właściwą ruchomość stawów, a także na utrzymywanie ich integralności i regenerację. Gwarantują lepkość płynów stawowych oraz obniżają tarcie na powierzchni chrząstek, a tym samym przyczynia się do polepszenia kondycji układu ruchowego.

Suplementacja składnikami aktywnymi Joint ProteX FORTE to skuteczna pomoc dla sportowców wyczynowych, rekreacyjnych, przy wspomaganiu rehabilitacyjnym.

Skoncentrowane źródło 9 składników aktywnych kompleksowo dbających o sprawność i elastyczność Twoich stawów...

Cena detaliczna: 278,00 zł
Nasza cena: 209,00 zł

L-LYSINE PLUS

Lizyna to aminokwas niezbędny. Nasz organizm nie potrafi samodzielnie jej wytworzyć, dlatego też musi być ona dostarczona wraz z dietą.
L-Lizyna uczestniczy w budowie białek, głównie w mięśniach i kościach. Jest niezbędna w tworzeniu kolagenu – to białko strukturalne tkanki łącznej występujące w skórze, ścięgnach, chrząstkach, kościach, ścianach naczyń krwionośnych, które nadaje sprężystość, elastyczność i jędrność komórek.

Odgrywa także ważną rolę w tworzeniu enzymów, hormonów, przeciwciał, wspomaga wchłanianie wapnia.

L-Lizyna - aminokwas niezbędny, uczestniczy w budowie białek, głównie w mięśniach i kościach, ważny w tworzeniu kolagenu... 

Cena detaliczna: 108,00 zł
Nasza cena: 81,00 zł

LIVER AID

Wątroba pełni funkcję potężnej fabryki produkującej ważne dla życia substancje, a zarazem przetwórni i oczyszczalni organizmu. Z tego względu jej ochrona wymaga szczególnej, dodatkowej uwagi.

Naturalne składniki preparatu wzmacniają wątrobę, skutecznie poprawiają trawienie i jej pracę, wpływają na regenerację komórek. Wspomagają jej funkcje odtruwające i oczyszczające. Ochraniają wątrobę przed szkodliwym działaniem toksyn oraz niebezpiecznymi skutkami współczesnego stylu życia.

Aż 11 składników aktywnych wspiera funkcjonowanie wątroby, jej regenerację, wspomaga funkcje oczyszczające i odtruwające...

Cena detaliczna: 274,00 zł
Nasza cena: 206,00 zł

MELATONIN

Suplementacja melatoniną może być prostym rozwiązaniem i wybawieniem dla osób cierpiących na bezsenność, mających problemy ze snem i przystosowaniem się do zmian czasowych. To substancja wytwarzana przez nasz organizm, dlatego jej stosowanie jest bezpieczne, bez ryzyka uzależnienia!

Melatonina nie tylko pomaga zasnąć, ale również dba o właściwą jakość i ilość snu. By rano wstawać w pełni wypoczętym, zregenerowanym, doładowanym energią do działania i z głową nowych pomysłów.

By rano wstawać w pełni wypoczętym, zregenerowanym, doładowanym energią do działania i z głową nowych pomysłów...

Cena detaliczna: 124,00 zł
Nasza cena: 93,00 zł

OXYMAX

Produkt dostępny dla Klubowiczów posiadających ważny numer Klubu CaliVita. Zamówienie tylko telefonicznie. OxyMax zawiera skoncentrowany, stabilizowany tlen w płynie. Dotlenia krew, mózg, serce i inne tkanki, wybija pasożyty, zwiększa wydolność organizmu, wpływa na zdrowy wygląd skóry, uzupełnia zapotrzebowanie komórek na tlen oraz poprawia procesy przemiany materii. Zwiększając podaż tlenu można korzystnie wpływać na aktywność fizyczną, np. sportowców wyczynowych. Tlen zawarty w OxyMax dostarczy organizmowi energii, wzmocni procesy fizjologiczne, jak również wesprze wchłanianie oraz wykorzystywanie witamin, składników mineralnych, aminokwasów oraz składników aktywnych ziół.

Szczególnie korzystnie wspiera pracę mózgu, serca i układu krążenia.

Skoncentrowany, stabilizowany tlen w płynie. Dotlenia krew, mózg, serce i inne tkanki, wpływa na zdrowy wygląd skóry...

BRAK CENY

POWER BOOSTER

POWER BOOSTER (Natural HGH Support) nie zawiera syntetycznego hormonu wzrostu. To preparat zawierający wysokiej jakości aktywne składniki, pobudzające wydzielanie własnego hormonu wzrostu, w zależności od potrzeb organizmu...

Po 30 roku życia obniża się synteza hormonu wzrostu, co niekorzystnie wpływa na wiele procesów zachodzących w naszym organizmie. Zmniejsza się masa mięśniowa, stajemy się mniej aktywni, itp. Te same objawy występują w przypadku długotrwałego stresu.
Z pomocą Natural HGH Support możesz naturalnie wspierać te zwolnione procesy, bez konieczności bezpośredniej interwencji w funkcjonowanie organizmu.

Aktywne składniki dodają energii i sił witalnych, przyspieszają regenerację po wysiłku fizycznym. Pomagają pozbyć się tkanki tłuszczowej.
    

Aktywne składniki dodają energii i sił witalnych, przyspieszają regenerację po wysiłku fizycznym, pomagają pozbyć się tkanki tłuszczowej...

Cena detaliczna: 201,00 zł
Nasza cena: 151,00 zł

URX

URX - UKŁAD MOCZOWY POD ŚCISŁĄ KONTROLĄ! To unikalny zestaw składników aktywnych, które dostarczają drogom moczowym swoistą, zwielokrotnioną ochronę...

Poprzez profilaktykę, picie odpowiedniej ilości wody, regularne korzystanie z toalety, unikanie siedzenia na zimnych powierzchniach, zwrócenie uwagi na higienę w miejscach publicznych, np. basen, ubieranie się odpowiednio do pory roku, możemy przyczynić się do zachowania w zdrowiu naszego układu moczowego.

Dodatkowym dla niego wsparciem mogą być aktywne składniki produktu URX, które odgrywają istotną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu układu moczowego, wspierają pracę nerek, wykazują właściwości antyoksydacyjne oraz wspomagają pracę układu odpornościowego.

Unikalny zestaw składników aktywnych, które wspierają pracę nerek i dostarczają drogom moczowym swoistą, zwielokrotnioną ochronę...

Cena detaliczna: 178,00 zł
Nasza cena: 134,00 zł

VEIN PROTEX

Produkt dostępny dla Klubowiczów posiadających ważny numer Klubu CaliVita. Zamówienie tylko telefonicznie. Ciągłe przebywanie w pozycji stojącej, bądź siedzącej może powodować uczucie "ciężkich nóg", czy też opuchnięcia kończyn. Na takie dolegliwości skarżą się często osoby prowadzące siedzący tryb życia lub pracujące w pozycji stojącej, np. nauczyciele, fryzjerzy, pracownicy biurowi, dentyści itp.

Formuła VeinProteX zawiera składniki aktywne, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych, chronią komórki przed uszkodzeniami wywołanymi przez wolne rodniki.

 

Troszczy się o piękno i zdrowie Twoich nóg, chroni komórki przed uszkodzeniami wywołanymi przez wolne rodniki...

BRAK CENY
Pokazuj 1 z 11 z 11 (1 Stron)
Top