Your browser is out-of-date.

You need to update your browser to use the site.

Update to the latest version of Internet Explorer
suplementy1.pl

Prestiżowe certyfikaty

Suplementy Calivita to PIERWSZA LIGA WŚRÓD SUPLEMENTÓW NA ŚWIECIE. Wytwarzane są w Stanach Zjednoczonych z naturalnych składników, przy wykorzystaniu najnowszych technologii produkcji.

Firma Calivita postawiła sobie za cel: NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO SWOICH PRODUKTÓW! Dlatego zadbała o to, aby jakość produktów była potwierdzona najwyższymi certyfikatami.

Prestiżowe certyfikaty produktów Calivita

 • Certyfikat GMP – najwyższa jakość suplementów
 • Certyfikat FDA – gwarancja bezpieczeństwa zdrowotnego suplementów
 • Certyfikat GAP – 100% naturalne i ekologiczne
 • Atesty GIS i PZH – dopuszczenia suplementów do sprzedaży na terenie Polski


Certyfikat GMP – najwyższa jakość suplementów

GMP – Good Manufacturing Practice – czyli Dobra Praktyka Produkcyjna świadczy o najwyższej jakości procesów produkcji suplementów. Dobra Praktyka Produkcyjna to zbiór dokumentów szczegółowo opisujących procedury związane z wytwarzaniem produktu i wszelkie zabiegi na nią się składające. Określa więc wymogi, jakie powinien spełniać producent na poszczególnych etapach produkcji. Certyfikat GMP obejmuje wszystkie procesy produkcyjne – kolejne etapy powstawania suplementów, począwszy od zbierania naturalnych składników, poprzez produkcję, metody pakowania i transportu gotowych już produktów. Firma otrzymuje ten prestiżowy certyfikat, gdy  spełnia najwyższe wymagania w każdym aspekcie działania jednocześnie. Jeżeli chociaż jeden z etapów produkcji, np. magazynowania surowców nie spełnia wymogów, wtedy certyfikat zostaje cofnięty.  

Posiadanie GMP jest ważne dlatego, że kupując suplement diety chcielibyśmy mieć 100% pewność, że ma wszystkie podane na opakowaniu składniki, nie jest wadliwy i nie zawiera żadnych zanieczyszczeń. Ma nam pomóc, a nie zaszkodzić. Firma Calivita kładzie nacisk na zachowanie odpowiednich warunków na każdym etapie powstawania swoich suplementów. Proces ich wytwarzania przebiega prawidłowo, ściśle według ustalonych instrukcji i procedur GMP. Tylko proces produkcyjny, realizowany zgodnie z normami Dobrej Praktyki Produkcyjnej- GMP - zapewnia najwyższy poziom czystości, jakości i skuteczności produktu.

Certyfikat GMP suplementów Calivita to gwarancja najwyższej jakości produktów. Dla konsumentów oznacza to stale kontrolowaną jakość i najnowocześniejsze technologie produkcji.Certyfikat FDA – gwarancja bezpieczeństwa zdrowotnego suplementów

FDA – czyli Food and Drud Administration (Urząd ds. Żywności i Leków) to jeden z najbardziej rygorystycznych organów kontroli na świecie. FDA sprawdza produkty pod względem ich wpływu na organizm i bezpieczeństwo dla klienta, jak również ocenia ich oznakowanie i wskazania producenta dotyczące zastosowania i dawkowania. Suplementy diety ubiegające się o pozytywną opinię FDA muszą być wyprodukowane zgodnie z normami GMP.

Aby suplementy diety mogły być dopuszczone do obrotu nie muszą posiadać certyfikatu FDA, jednak firma Calivita w trosce o dobro swoich konsumentów zadbała o to, by każdy suplement mógł pochwalić się tym certyfikatem. Świadczy on o pełnym bezpieczeństwie ich stosowania.

Suplementy Calivita International produkowane są zgodnie z normami GMP i FDA.
Międzynarodowe atesty GMP i FDA spełniają wymagania wszystkich krajów na świecie, w tym także Unii Europejskiej.Certyfikat GAP – 100% naturalne i ekologiczne

GAP – Good Agricultural Practice – czyli Dobra Praktyka Rolnicza to zbiór przepisów dotyczących wszelkich aspektów ekologicznej uprawy roślin, z których powstają naturalne suplementy diety.

Każdy suplement powstaje z naturalnych składników. Rośliny, będące źródłem wielu substancji aktywnych, gromadzą je w takich ilościach i proporcjach, w jakich występują w naturalnym środowisku. Zbieranie składników roślinnych nie zagraża żadnemu gatunkowi ani nie narusza równowagi ich naturalnego środowiska.

Calivita dba także o to, aby żadne rośliny nie były modyfikowane genetycznie i by były uprawiane wyłącznie w sposób w pełni ekologiczny.

Należy także podkreślić, iż certyfikat GAP obejmuje również kwestie związane z zatrudnianiem pracowników przy uprawie. Certyfikat GAP gwarantuje brak wyzysku pracowników oraz zgodność upraw z naturalnym środowiskiem i ekosystemem regionu w którym uprawiane są rośliny. Atesty GIS i PZH - dopuszczenia suplementów do sprzedaży na terenie Polski

Naturalne suplementy diety Calivita International sprzedawane są w ponad 30 krajach. W każdym kraju są badane i tam również otrzymują pozytywne krajowe certyfikaty i opinie.

Wszystkie suplementy i naturalne kosmetyki Calivita sprzedawane w Polsce posiadają wymagane uregulowania prawne -  atesty Państwowej Inspekcji Sanitarnej – GIS oraz atest Państwowego Zakładu Higieny – PZH. Oznacza to, że zostały przebadane w Polsce i dopuszczone do obrotu na terenie naszego kraju jako suplementy diety.
 100% Gwarancja Jakości

Szeroka oferta ponad stu produktów, dostępnych w sieci globalnej, wytwarzana jest przy wykorzystaniu najnowszych technologii, zapewniających najwyższe standardy charakterystyczne dla preparatów farmaceutycznych. Jednocześnie Calivita korzysta z tradycji medycyny ludowej, sięgającej kilkuset, a nawet kilku tysięcy lat.

Unikalne, a przy tym skuteczne i bezpieczne produkty znajdujące się w naszej ofercie, to wynik udanego połączenia współczesnej nauki i wielowiekowej tradycji. Wśród aktywnych składników naszych suplementów są naturalne witaminy, składniki mineralne, antyoksydanty, aminkwasy, enzymy, wyciagi roslinne - dobrane odpowiednio, by ich synergiczne działanie miało większy wpływ na zachowanie dobrej kondycji zdrowotnej, a szczególnie na zwiększenie odporności organizmu.

Calivita International udziela 100% gwarancji jakości swoich produktów!Dlaczego suplementy Calivita są najlepsze na rynku i tak często wybierane przez Klubowiczów z Polski i świata: 

 • Ponad 20 lat doświadczenia na rynkach międzynarodowych i 16 lat w Polsce.
 • Ponad 100 naturalnych preparatów, najwyższej jakości w ofercie.
 • Ponad 20 milionów zadowolonych klientów z 50 krajów.
 • Prestiżowe certyfikaty, bezkompromisowa jakość.
 • Odpowiednio dobrana ilość i proporcje składników oraz ich aktywna forma zapewniają maksymalne przyswajanie preparatu przez organizm, duża ilość kapsułek w każdym opakowaniu.
 • Nasze produkty wytwarzane są zgodnie z normami GMP (Dobrą Praktyką Produkcyjną), przy użyciu surowców naturalnego pochodzenia. Nie zawierają cukru, soli, konserwantów, sztucznych barwników i aromatów.
 • Najnowocześniejsze i najlepsze technologie produkcji, zapewniające najwyższe standardy charakterystyczne dla preparatów farmaceutycznych. Jednocześnie korzystanie z tradycji lecznictwa ludowego, sięgającego kilkuset, a nawet kilku tysięcy lat.
 • Unikalne, a przy tym skuteczne i bezpieczne produkty w naszej ofercie, to wynik udanego połączenia współczesnej nauki i wielowiekowej tradycji. Wśród składników aktywnych naszych preparatów znajdują się witaminy, składniki mineralne, antyoksydanty, aminokwasy, enzymy, niezbędne kwasy tłuszczowe, wyciągi z roślin leczniczych, adaptogeny, substancje wspomagające odchudzanie, błonnik, itd.
 • Liofilizacja - prawdziwie nowoczesna technologia zarezerwowana dla kosmonautów, wojska i podróżników, a stosowana również przez CaliVita International.
 • Dehydratacja - próżniowe odessanie wody z surowców roślinnych w naturalnej temperaturze, plus 4°C bez podgrzewania w ciągu kilku sekund.
 • Minerały w formie chelatu - technologia zwiększająca bioprzyswajalność składników.
 • Destylacja molekularna - nowa innowacyjna technologia prowadzona w niskiej temperaturze, która chroni olej rybny przed szkodliwymi procesami utleniania. W efekcie nie ma potrzeby dodawać dużej ilości antyutleniaczy. Destylacja molekularna nie jest tanim procesem, lecz dzięki niej końcowy produkt - Omega 3 Concentrate - to bardziej stabilny, wysokooczyszczony i skoncentrowany olej rybny. Kwasy omega-3 w tej postaci wykazują dłuższy okres aktywności biologicznej, a tym samym wyższą skuteczność.
 • Formuła TR (Time Release) - suplementy uwalniają się stopniowo i zapewniają stały poziom składników odżywczych we krwi przez 10-18 godzin (preparaty konkurencji nie posiadające tej technologii są szybko wydalane z naszego organizmu).
 • Specjalne osłonki kapsułek odporne na kwas żołądkowy - producenci, którzy starają się osiągnąć najwyższą jakość, zamykają w kapsułkach składniki wrażliwe na kwas żołądkowy. Kapsułki rozpuszczają się dopiero w jelitach i w ten sposób chronią substancję aktywną produktu przed niszczącym działaniem kwasów żołądkowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu prawie 100% składników odżywczych jest wykorzystywanych przez organizm.
 • Tylko naturalna konserwacja - wyłącznie substancje pochodzące z naturalnych roślin, które są naturalnymi konserwantami, takie jak: bogaty w potas ekstrakt z żurawin, czarnych jagód, borówek, malin, jarzębiny, pomidorów i papryki. Wymienione ekstrakty produktów zawierają naturalne konserwanty.
 • Gwarancja 100 % satysfakcji - miliony zadowolonych Konsumentów z całego świata.
 • Współpraca z naukowcami pod przewodnictwem prof. dr n. med. Valerii Szedlak Vadocz - światowej sławy naukowca, posiadającej tytuły naukowe w dziedzinie biochemii lekarskiej, medycyny nuklearnej i patofizjologii klinicznej.
 • Certyfikaty FDA (Agencji ds. Żywności i Leków), GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna), GAP (100% naturalne i ekologiczne). Certyfikat FDA jest gwarancją bezpieczeństwa zdrowotnego preparatów, natomiast certyfikat GMP zapewnia najwyższy poziom czystości, jakości i skuteczności produktu. Produkty CaliVita spełniają niezbędne wymagania formalno-prawne (certyfikaty, zezwolenia) zarówno amerykańskie, europejskie (UE), jak i pozostałych krajów poza unijnych. Posiadają także wymagane badania i atesty zgodne z dyrektywami Unii Europejskiej. Wszystkie suplementy i naturalne kosmetyki Calivita sprzedawane w Polsce posiadają wymagane uregulowania prawne -  atesty Państwowej Inspekcji Sanitarnej – GIS oraz atest Państwowego Zakładu Higieny – PZH. Oznacza to, że zostały przebadane w Polsce i dopuszczone do obrotu na terenie naszego kraju jako suplementy diety.

Top