Your browser is out-of-date.

You need to update your browser to use the site.

Update to the latest version of Internet Explorer
suplementy1.pl

O nas

CaliVita International jest dynamicznie rozwijającą się korporacją międzynarodową, wywodzącą się z firmy California Fitness.

Celem powołania do życia CaliVita International była odpowiedź na zmieniające się oczekiwania nowej epoki, przy jednoczesnym wykorzystaniu sprawdzonych doświadczeń, które przez ponad dziesięć lat były realizowane przez California Fitness.

W ostatnich latach znacznie wzrosła świadomość potrzeby prowadzenia zdrowego stylu życia, co niewątpliwie jest zasługą również naszej firmy.

Na całym świecie, CaliVita International propaguje nowy, pod względem jakości, styl życia. Pod pojęciem tym kryje się prowadzenie zdrowego stylu życia, którego obecnie nieodłączną częścią - oprócz regularnego uprawiania ruchu i zdrowego odżywiania się - jest również systematyczne zażywanie suplementów diety.

CaliVita® International oferuje szeroką gamę suplementów diety, opracowanych pod kątem potrzeb osób w każdym wieku, o różnym poziomie aktywności, a nawet o różnej grupie krwi. Zostały stworzone z naukową precyzją, uwzględniającą indywidualne preferencje współczesnego człowieka i najnowsze osiągnięcia w dziedzinie nauk medycznych.

Wraz z wejściem w XXI. wiek musimy liczyć się ze wzrostem liczby czynników szkodliwych dla nas i naszego środowiska.

Zanieczyszczenie powietrza, gleby i wód, powszechne stosowanie konserwantów, sztucznych barwników i aromatów w żywności, różnorodne chemikalia, lekarstwa, używki, sztuczne źródła światła, stresy wywołane przyspieszeniem tempa życia, stanowią przykłady przyczyn powstawania wielu chorób.

Firma CaliVita International zajmuje się produkcją i dystrybucją suplementów diety, których zażywanie stanowi nierozłączną część nowoczesnego stylu życia.

Jeśli więc pragniemy przeciwstawiać się szkodliwemu działaniu środowiska, zachowując zdrowie, musimy po nie sięgać każdego dnia.

Niezwykle bogata oferta, składająca się z ponad stu produktów dostępnych w sieci globalnej, zawiera preparaty wyprodukowane przy wykorzystaniu najnowszych technologii, zapewniających najwyższe standardy charakterystyczne dla preparatów farmaceutycznych.

Jednocześnie CaliVita International, oprócz zastosowania najnowszych odkryć nauki o żywieniu, korzysta również z tradycji lecznictwa ludowego sięgającego kilkuset, a nawet kilku tysięcy lat. Nasze produkty, będące wynikiem skutecznego połączenia najnowszej nauki i wielowiekowej tradycji są całkowicie niepowtarzalne, a przy tym skuteczne i bezpieczne.

Produkty CaliVita International wytwarzane są w Stanach Zjednoczonych, przez renomowanych producentów dietetycznych środków spożywczych, pod nadzorem amerykańskiej FDA (Agencji ds. Żywienia i Leków).

Produkowane są zgodnie z normami GMP (Dobrą Praktyką Produkcyjną), w oparciu o najnowsze technologie, w warunkach spełniających najwyższe standardy produkcji farmaceutycznej, przy użyciu wyłącznie surowców naturalnych.

Nie zawierają cukru, soli, konserwantów, sztucznych barwników i aromatów. Preparaty o przedłużonym działaniu, zapewniają większą skuteczność i stały poziom składnika w organizmie nawet przez 10-18 godzin.

Odpowiednio dobrana ilość i proprcje składników oraz ich aktywna forma zapewniają maksymalne przyswajanie prararatu przez organizm.

CaliVita International udziela 100% gwarancji jakości swoich produktów.

Top