Your browser is out-of-date.

You need to update your browser to use the site.

Update to the latest version of Internet Explorer
suplementy1.pl

Urządzenia Calivita


Porównanie produktu(0)


AQUARION

AQUARION to najnowocześniejszy jonizator wody na świecie do oczyszczania i jonizacji wody. Wytwarza "żywą" wodę o odczynie alkalicznym, bogatą w tlen, pozbawioną zanieczyszczeń, metali ciężkich i toksyn, która posiada rewelacyjne właściwości zdrowotne.

Woda jonizowana - zasadowa posiada pH >7, natomiast kwaśna - pH <7. Urządzenie posiada łatwy w obsłudze panel sterujący, na którym sami możemy ustalić kwasowość, bądź alkaliczność wody i wykorzystać ją do różnych celów. Alkaliczna woda jonizowana jest świetnym antyoksydantem, doskonale oczyszcza i odkwasza organizm. Wodę kwaśną można stosować wyłącznie zewnętrznie. Więcej o jonizatorze Aquarion na : www.zdrowsza-woda.eu

Nowoczesny jonizator do oczyszczania i jonizacji wody. Wytwarza "żywą" wodę o odczynie alkalicznym, bogatą w tlen, pozbawioną toksyn... 

Cena detaliczna: 8 898,00 zł
Nasza cena: 6 690,00 zł

BIOHARMONEX

BioHarmonex to urządzenie działające zgodnie z podstawowymi zasadami biofizyki, które można skutecznie wykorzystywać do wzmocnienia procesów adaptacyjnych organizmu, zwłaszcza do ochrony przed szkodliwymi czynnikami – stresem, zanieczyszczeniem środowiska – na które jesteśmy narażeni każdego dnia. To najnowszej generacji urządzenie wytwarza korzystne dla organizmu impulsowe pole magnetyczne.

Zewnętrzne pole elektromagnetyczne, emitowane przez BioHarmonex, oddziałuje na naturalne pole elektromagnetyczne, wytwarzane przez poszczególne komórki organizmu, wzmacniając w ten sposób naturalne procesy metaboliczne oraz samoregenerujące organizmu.

To najnowszej generacji urządzenie wytwarza korzystne dla organizmu impulsowe pole magnetyczne...

Cena detaliczna: 3 325,00 zł
Nasza cena: 2 500,00 zł

E-PROTECT STICKER

Ciągły kontakt z elektrycznym smogiem może zaburzać biologiczny rytm snu i czuwania, powodować bóle głowy, rozdrażnienie, uczucie stałego zmęczenia, itp.
E-PROTECT STICKER - naklejka chroniąca przed szkodliwym promieniowaniem elektromagnetycznym przyklejana bezpośrednio na urządzenia elektroniczne np. z tyłu telefonu, na obudowie laptopa, monitora, mikrofalówki czy też desce rozdzielczej samochodu.

Skuteczność produktów z rodziny E-Protect CaliVita® została potwierdzona naukowo - otrzymały certyfikat Instytutu Badań nad elektrosmogiem (IGEF) w Birmingham, Wielka Brytania.

Warto ją stosować na telefony komórkowe, telefony bezprzewodowe, laptopy, kuchenki mikrofalowe, samochody, urządzenia służące do monitorowania niemowląt, itd.

Naklejka chroniąca przed szkodliwym promieniowaniem elektromagnetycznym przyklejana na telefon, laptopa, monitor...

Cena detaliczna: 80,00 zł
Nasza cena: 60,00 zł

FILTR DO AQUARION

Wielostopniowy filtr najwyższej jakości z zastosowaniem nano-srebra nie tylko doskonale filtruje wodę, ale również dodatkowo ją uaktywnia dzięki korzystnym właściwościom turmalinu.

Turmalin jest unikalnym półszlachetnym kamieniem, który wytwarza napięcie elektryczne (0.06 mA) i uwalnia dalekie promieniowanie podczerwone. W naturalny sposób jonizuje wodę, tak więc już w fazie oczyszczania wody, jak „superdoładowacz”, wzbogaca ją w jony, zwiększając skuteczność jonizatora w tym zakresie. Zapewnia wytwarzanie zdrowszej i czystszej wody przez jonizator Aquarion.

Wielostopniowy filtr najwyższej jakości z zastosowaniem nano-srebra nie tylko doskonale filtruje wodę, ale również dodatkowo ją uaktywnia...

Cena detaliczna: 587,00 zł
Nasza cena: 441,00 zł

GOLDMAX Megnetyczny eliminator kamienia

GoldMAX® CaliVita -  magnetyczny eliminator kamienia, oparty na Neodymie. Stanowi przyjazne dla środowiska energooszczędne rozwiązanie problemów spowodowanych osadzaniem się kamienia. Może być użyty zarówno w instalacjach wodociągowych, jak i mieć zastosowanie w urządzeniu do oczyszczania i jonizacji wody -  Aquarion.
Zastosowany wraz z urządzeniem Aquarion ma korzystny wpływ na amortyzację urządzenia oraz sprawi, że smak wody będzie jeszcze lepszy.
Jeśli urządzenie GoldMAX® zamontujemy na instalacji wodociągowej, urządzenia sanitarne staną się wolne od kamienia, a skuteczność bojlerów, pralek i zmywarek może wzrosnąć.
W trakcie działania magnetyzera GoldMAX® następuje zmiana w strukturze krystalicznej i ładunkach  zawartych w wodzie minerałów, tak że nie są one zdolne do przylegania.

Magnetyczny eliminator kamienia, oparty na Neodymie, energooszczędne rozwiązanie problemów spowodowanych osadzaniem się kamienia...

Cena detaliczna: 666,00 zł
Nasza cena: 501,00 zł
Pokazuj 1 z 5 z 5 (1 Stron)
Top