Your browser is out-of-date.

You need to update your browser to use the site.

Update to the latest version of Internet Explorer
suplementy1.pl

Środki czystości


Porównanie produktu(0)


CaliGreen Natural Bathroom Cleaner Naturalny środek do czyszczenia łazienki

CaliGreen Natural Bathroom Cleaner – ekologiczny środek czystości do łazienki. Zawiera w m.in. kwas mlekowy, kwas cytrynowy. Rozpuszcza osady z mydła, tłuszczu i wszelki brud, pozostawiając powierzchnie bez plam i kamienia. Dzięki działaniu dezynfekującym hamuje rozwój bakterii i zapewnia higieniczną świeżość.

Ekologiczny środek czystości do łazienki, rozpuszcza osady z mydła, tłuszczu, wszelki brud, pozostawiając powierzchnie bez plam i kamienia...

Cena detaliczna: 39,00 zł
Nasza cena: 29,00 zł

CaliGreen Natural Glass Cleaner Naturalny środek do powierzchni szklanych

Ekologiczny płyn zapewnia długotrwały efekt elektrostatyczny, by brud, kurz, odciski palców nie przywierały do szklanych powierzchni.

Ekologiczny płyn zapewnia długotrwały efekt elektrostatyczny, by brud, kurz, odciski palców nie przywierały do szklanych powierzchni.

Cena detaliczna: 37,00 zł
Nasza cena: 28,00 zł

CaliGreen Natural Household Cleaner Do czyszczenia różnych powierzchni w domu

Ekologiczny środek czystości do usuwania brudu z wodoodpornych powierzchni, mebli kuchennych, blatów, powierzchni plastikowych, podłóg.

Ekologiczny środek czystości do usuwania brudu z powierzchni mebli kuchennych, blatów, powierzchni plastikowych, podłóg...

Cena detaliczna: 32,00 zł
Nasza cena: 24,00 zł

CaliGreen WC Gel Żel do czyszczenia toalet

Aktywny koncentrat w formie żelu, zawierający m.in. wybielający środek na bazie tlenu, który pomaga utrzymać toaletę w nieskazitelnej czystości.

Aktywny koncentrat w formie żelu, zawierający m.in. środek na bazie tlenu, który pomaga utrzymać toaletę w nieskazitelnej czystości...

Cena detaliczna: 39,00 zł
Nasza cena: 29,00 zł
Pokazuj 1 z 4 z 4 (1 Stron)
Top