Your browser is out-of-date.

You need to update your browser to use the site.

Update to the latest version of Internet Explorer
suplementy1.pl

CaliGreen Natural Bathroom Cleaner Naturalny środek do czyszczenia łazienki

 • Producent: Calivita
 • Ilość: 500 ml
 • Dostępność: W magazynie
 • Cena detaliczna: 39,00 zł
 • Nasza cena: 29,00 zł

 
CaliGreen rodzina ekologicznych środków czystości
CaliGreen : 100% NATURALNE


Produkty z nowej rodziny CaliVita® CaliGreen – ekologicznych środków czystości to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie i Twojej rodziny. Dzięki zawartości w 100% składników pochodzenia naturalnego są bezpieczne w użyciu. Starannie wyselekcjonowane surowce są pochodzenia roślinnego i mineralnego oraz jeśli to możliwe pochodzą z ekologicznych upraw. Są również przyjazne dla środowiska, zawierają składniki, które są biodegradowalne.


Naturalna czystość w każdym zakamarku Twojego domu

Certyfikowana ekologiczna rodzina środków czystości CaliGreen zapewnia utrzymanie czystości, świeżości w całym domu: w pokojach, kuchni, łazience, na szklanych powierzchniach.

CaliGreen Natural Bathroom Cleaner ekologiczny środek czystości do łazienki.:

 • Zawiera w m.in. kwas mlekowy, kwas cytrynowy.
 • Rozpuszcza osady z mydła, tłuszczu i wszelki brud, pozostawiając powierzchnie bez plam i kamienia.
 • Dzięki działaniu dezynfekującym hamuje rozwój bakterii i zapewnia higieniczną świeżość.
 • Składniki: mniej niż 5% niejonowe środki powierzchniowo czynne (cukrowe surfakanty na bazie surowców roślinnych), mniej niż 5% anionowe środki powierzchniowo czynne (siarczany alkoholi tłuszczowych na bazie surowców roślinnych), woda, kwas mlekowy, kwas cytrynowy, guma ksantanowa.

Pozostałe produkty z serii CaliGreen:

 • CaliGreen Natural Glass Cleaner – ekologiczny płyn do mycia okien, powierzchni szklanych.
 • CaliGreen Natural Household Cleaner – ekologiczny środek czystości do różnych powierzchni.
 • CaliGreen WC Gel – ekologiczny żel do toalet.

 
Łagodne dla całej rodziny i środowiska, bezwzględne dla brudu!
  

Produkty z nowej rodziny CaliVita® CaliGreen są bezpieczne dla zdrowia, skóry, co potwierdzają testy dermatologiczne przeprowadzone przez Laboratorium Naukowo Badawcze Instytutu Dermatologii. Środki CaliGreen nie podrażniają skóry!

 

Środki czystości CaliVita® CaliGreen są oznaczone także belgijskim ekologicznym symbolem EcoGarantie. To certyfikat przyznawany produktom, których proces powstawania nie zaburza równowagi biologicznej między ludźmi, roślinami i zwierzętami, uwzględniając przy tym kryteria jakościowe i ekonomiczne. Symbol ekologiczny EcoGarantie informuje konsumenta, że produkt jest ekologiczny, bezpieczny i trwały.

 

Środki czystości CaliVita® CaliGreen oznaczone są ekologicznym symbolem Vegan – to znak handlowy przyznawany przez Towarzystwo Wegańskie (ang. Vegan Society), gwarantujący, że: produkt nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego lub odzwierzęcego, nie był testowany na zwierzętach, jest wolny od składników roślinnych, które pochodzą z upraw genetycznie modyfikowanych.

 

Zadbaj o czystość swojego domu, środowisko i zdrowie swoje oraz najbliższych z nową rodziną ekologicznych środków czystości CaliGreen CaliVita®!

Top