Your browser is out-of-date.

You need to update your browser to use the site.

Update to the latest version of Internet Explorer
suplementy1.pl

Regulamin


REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

Postanowienia ogólne


Sklep Suplementy1.pl obsługiwany jest przez Niezależnego Dystrybutora Calivita

Wszystkie przesyłki realizowane są przez Centralny Salon Wysyłkowy CaliVita w Wojcieszynie, ul. Warszawska 547

Warunki dokonywania zakupów

Suplementy1.pl prowadzi sprzedaż produktów za pomocą sklepu internetowego dostępnego pod adresem http://www.suplementy1.pl

Sklep internetowy suplementy1.pl realizuje wyłącznie zamówienia rejestracyjne w Klubie CaliVita.

Oferta i realizacja zakupów

Produkty sklepu suplementy1.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

W każdej paczce z zamówieniem wysyłany jest dokument poświadczający zakup.

Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe złożenie zamówienia na stronach sklepu, wybór formy płatności i sposobu przesłania wybranego produktu bądź produktów.

Wszystkie ceny podawane w sklepie suplementy1.pl są cenami wyrażonymi w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT.

Zwroty

Zamawiający może odstąpić od umowy bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni, liczonym od dnia wydania rzeczy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

Do zwracanego towaru należy dołączyć dowód zakupu.

Kontakt w sprawie reklamacji i zwrotów: tel. 663 158 787

Postanowienia końcowe

Suplementy1.pl zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych”.

Wypełnienie formularza z danymi Zamawiającego równoznaczne jest ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie podanych danych osobowych do celów realizacji i rozliczania transakcji. Dane osobowe Zamawiającego będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia, w tym wystawienia dowodu zakupu i prowadzenia sprawozdawczości finansowej. Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim. Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych. W tym celu należy wysłać wiadomość z określoną dyspozycją na adres e-mail: biuro@suplementy1.pl

Top