Your browser is out-of-date.

You need to update your browser to use the site.

Update to the latest version of Internet Explorer
suplementy1.pl

33% TANIEJ

Dołącz do NAS!


Dokonując zakupu i rejestracji w Sklepie CaliVita - Suplementy1.pl - otrzymujesz gwarancję oryginalności, jakości i najniższej ceny produktów oraz najlepszej obsługi. Preparaty wysyłane są bezpośrednio od producenta, bez żadnej dodatkowej marży. Największą jednak korzyścią jest to, że uzyskasz dostęp do narzędzi online i możliwości naliczania dodatkowych rabatów tylko dla klientów - Suplementy1.pl .


Twórcą serwisu jest Menedżer z wieloletnim doświadczeniem – Marek Dubiel - Top Lider w firmie CaliVita International. Portal internetowy Suplementy1.pl to nie tylko zwykły sklep internetowy jakich wiele w sieci. Tutaj, zarówno osoby nowe, jak również aktualni klienci i liderzy naszej grupy, oprócz najniższej ceny otrzymują darmową konsultację i profesjonalną obsługę posprzedażową.


Korzyści dla osób rejestrujących się w sieci CaliVita!

 

NAJNIŻSZA CENA


Gwarantujemy najniższą cenę w Internecie już od pierwszego zakupu. Wysyłamy bezpośrednio od producenta.DARMOWA KARTA RABATOWA


Razem z pierwszym zamówieniem na 115 PH (130 zł) wysyłamy Darmową Kartę Rabatową CaliVita upoważniającą do dalszych rabatów (Karta Rabatowa CaliVita jest wysyłana tylko tym klientom, którzy jej nie posiadają).

 

33% TANIEJ


Suplementy CaliVita nawet do 33% taniej.

Rejestrując się w Suplementy1.pl możesz kupić suplementy bez 33% marży detalicznej (33% TANIEJ z kartą CaliVita)

 

BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA


Kurier dostarcza produkty nawet w 24h


Płatność przelewem - 15 zł lub przy odbiorze – 15 zł


Poczta Polska dostarcza paczki priorytetowe: 2 - 4 dni robocze


Płatność przelewem - 14 zł lub przy odbiorze - 14 zł

 

DARMOWA DOSTAWA


Dla zamówień na minimum 400 zł nie płacisz kosztów wysyłki.

 

Dodatkowe korzyści:

  • Darmowa konsultacja przez doświadczonych specjalistów, którzy służą pomocą i radą w kwestii odpowiedniego doboru produktów oraz stosowania zestawów preparatów CaliVita®.   

  • Tylko dla zarejestrowanych klientów sieci CaliVita posiadających Kartę Rabatową CaliVita Club dodatkowe promocje.

  • Dla stałych klientów w Suplementy1.pl możliwość uzyskania dodatkowych rabatów od 4% do 21%. Masz stały dostęp do swoich miesięcznych obrotów i rabatów w CaliVita oraz punktów grupowych. Posiadasz własny link referencyjny on-line, niezbędny do rekomendacji nowych – poleconych osób, co przekłada się na większe rabaty i prowizje.

  • Otrzymujesz adresy i dostęp do salonów regionalnych, gdzie możesz dokonać osobistych zakupów, bez ponoszenia kosztów przesyłki.

  • Dostęp do prezentacji, archiwalnych wydań CaliNews oraz publikacji naukowych Nutrition & Health.

  • Dostęp do produktów z oferty zagranicznej.

  • Gwarantujemy stałą pomoc, profesjonalne doradztwo i wsparcie oraz wiele innych funkcji tylko dla klientów zarejestrowanych w nowoczesnej platformie Suplementy1.pl (niedostępnych nigdzie indziej!)
Top