Your browser is out-of-date.

You need to update your browser to use the site.

Update to the latest version of Internet Explorer
suplementy1.pl

EASYTIME

 • Producent: Calivita
 • Ilość: 60 kapsułek
 • Dostępność: W magazynie
 • Cena detaliczna: 172,00 zł
 • Nasza cena: 129,00 zł 
EasyTime - Poczuj lekkość, ulgę w szybki i naturalny sposób!
 

 

Czy kiedykolwiek przytrafiły Ci się problemy z regularnym wypróżnianiem się, dłuższe posiedzenia w toalecie bez rezultatów, uczucie ciężkości, „przytkania”? To wszystko sprawiało, że czułeś się źle we własnej skórze, nie miałeś ochoty na codzienne działania i zaczynałeś się irytować? 


Z wiekiem spowalniają procesy trawienia

Zaparcia to bardzo istotny problem zdrowotny, który dotyka miliony ludzi. Ocenia się, że na tę dolegliwość uskarża się do 27% ludzi dorosłych. Z wiekiem częstość zaparć wzrasta i problem może występować u ok. 40% osób po 65. roku życia.

Choć przyczyny zaparć są różnorodne, to jednak w większości przypadków są spowodowane stresem, nieodpowiednim trybem życia i odżywiania się. Zaparcia mogą także powstać w przebiegu różnych chorób, przyjmowania leków, zmian hormonalnych podczas menopauzy, być spowodowane osłabieniem siły mięśni brzucha i miednicy u osób starszych…

Istotną poprawę, normalizację wypróżnień można osiągnąć dzięki zmianie trybu życia, odżywiania się.

 

Szybko, skuteczne, naturalnie

Z pomocą składników aktywnych nowego produktu EasyTime - zawierającego błonnik i ważne substancje roślinne, w naturalny sposób, w krótkim czasie, możesz wspomóc szybkość ruchów perystaltycznych jelit i regularne wypróżnianie się. Przyjmuj jedną kapsułkę wieczorem i poczuj z rana ulgę. Dzięki regularnym, porannym wypróżnieniom się, bez zbędnego wysiłku, Twój rytm i komfort dnia codziennego ulegnie poprawie.

Kapsaicyna jest jednym ze składników aktywnych papryki chili. Pobudza wydzielanie soków trawiennych, wspierając procesy trawienne.

Cassia fistula – owoc strączyńca cewiastego  - wspomaga procesy trawienne, prawidłową pracę jelit i regularne wypróżnianie się. Podczas kwitnienia drzewo strączyńca cewiastego obsypane jest żółtymi kwiatami, stąd jego angielska nazwa „złoty prysznic” (Golden Shower). Roślina ta pochodzi z Indii.

Glukomannan – inna nazwa „dziwadło” lub „język diabła” był używany w Chinach i Japonii od tysięcy lat. To rodzaj błonnika rozpuszczalnego w wodzie, który nie podlega trawieniu. Ma zdolność wiązania dużej ilości cząsteczek wody, dzięki czemu silnie pęcznieje, zwiększając swoją objętość i wpływając w ten sposób na hamowanie odczucia głodu. Wspomaga także rozluźnienie mas kałowych, co ułatwia regularne wypróżnianie się.

Cascara – Rhamnus purshiana - kora szakłaka amerykańskiego uważana za jedno z najsilniejszych roślin stosowanych od wieków przez ludzi. Kora szakłaka amerykańskiego wspomaga prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego - wzmacnia ruchy jelit i efektywnie wspomaga ich pracę.

Wypróbuj Easy Time, zawierający esencję naturalnych składników roślinnych. Weź 1 kapsułkę wieczorem i rozpocznij swój dzień z lekkością.

  Opakowanie: 60 kapsułek
   
  EasyTime
  Substancje aktywne/1 kapsułka zawiera:

  200 mg Glukomannan 
  100 mg Sproszkowana kora szakłaka amerykańskiego 
  100 mg Sproszkowany owoc strączyńca cewiastego 
      1 mg Kapsaicyna 

   
  Sposób użycia: 1 kapsułka wieczorem, przed snem. Popić dużą ilością wody. Po tygodniu należy zrobić przerwę w stosowaniu produktu.

  Przeciwwskazania: nadwrażliwość na składniki preparatu. Produkt nie jest wskazany dla osób poniżej 12 roku życia, kobiet w ciąży, karmiących matek.
   
  UWAGA!
  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
  Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.
  Źródło: calivita.com.pl

  „Jesteś tym, co jesz”.

  Obecnie, powiedzenie to uległo pewnej modyfikacji, aby jeszcze dobitniej odzwierciedlić fakt, że niewłaściwe odżywianie jest przyczyną różnego rodzaju dolegliwości i chorób. Stąd też, powyższa sentencja została sparafrazowana w następujący sposób: "Jesteś tym, co Twoje ciało może wykorzystać z pożywienia". Jednak powinien zostać spełniony jeden warunek, a mianowicie: "Organizm ludzki musi doskonale rozłożyć i przyswoić zawarte w pokarmie składniki odżywcze." Tylko wówczas możemy mówić o ich maksymalnym wykorzystaniu.

  Dr Howard Loomis, który całe życie zajmował się zagadnieniem enzymów, ujął kwestię odżywiania w następujący sposób: "Zdrowie człowieka zależy nie tylko od jakości przyjmowanego pożywienia, ale od zdolności organizmu do właściwego rozłożenia, wchłonięcia i wykorzystania składników pokarmowych. Jeśli organizm posiada, oprócz niezbędnych substancji odżywczych, także odpowiednią ilość enzymów, wówczas może czynić cuda".

  Gdzie współcześni ludzie popełniają błąd?

  Zwierzęta żyjące na wolności czerpią pożywienie tylko z naturalnych źródeł. W efekcie ich organizmy wykorzystują prawie 17 razy więcej enzymów w procesach trawiennych niż ludzie. Jedząc świeże, nie przetworzone pożywienie, dostarczamy organizmowi obecne w nich enzymy, niezbędne do prawidłowego przebiegu procesów trawienia. Spożywając zaś produkty przetworzone: pieczone, podgrzewane, smażone lub duszone, zmuszamy trzustkę do wykonywania ciężkiej pracy - do produkcji własnych enzymów, ponieważ proces przetwarzania żywności niszczy większość zawartych w niej naturalnych enzymów. Bezustanne obciążanie trzustki może doprowadzić do jej wyniszczenia, ubytków energetycznych, a w konsekwencji do powstania poważnych chorób tego narządu.

  U ludzi młodych spożycie pieczonej lub smażonej potrawy silnie pobudza trzustkę do produkcji enzymów. Trzustka ludzi starszych, przez lata obciążona pracą, już nie tak łatwo radzi sobie z produkcją enzymów - wytwarza ich zdecydowanie mniej niż w latach dawnej "świetności". Z tego powodu starsze osoby mogą mieć problemy z przyswojeniem niezbędnych składników odżywczych z diety.

  "Bez enzymów nie ma życia" - tak twierdzi dr Edward Howell. Konsekwencje niedostatku enzymów można odczuć również wtedy, gdy występuje niedobór witamin, składników mineralnych i aminokwasów, niezbędnych w procesie produkcji enzymów. Należy zawsze wyrównywać te niedobory. W innym wypadku nasze zdrowie jest zagrożone, a powrót do pełnej sprawności znacznie utrudniony. Sprawność układu pokarmowego jest bardzo zróżnicowana u poszczególnych osób. Niektórzy z nas nie mają problemów z trawieniem, inni zaś, u których jest niewystarczająca produkcja enzymów, mogą mieć z tym kłopot. Jednak na szczęście może on być rozwiązany dzięki nowemu produktowi CaliVita® International - Digestive Enzymes.

  CVI Europe, CaliNews, wrzesień 2005.

  Top