Your browser is out-of-date.

You need to update your browser to use the site.

Update to the latest version of Internet Explorer
suplementy1.pl

RESVERATROL PLUS

 • Producent: Calivita
 • Ilość: 60 kapsułek
 • Dostępność: W magazynie
 • Cena detaliczna: 192,00 zł
 • Nasza cena: 144,00 zł


 
RESVERATROL PLUS - Sekret zdrowego serca!
  


Resveratrol PLUS to unikalne połączenie osiągnięć współczesnej nauki z doskonałością natury, pozwalające bardziej docenić niezwykłe właściwości resweratrolu, koenzymu Q10 oraz ekstraktu z nasion winogron. Ta wyjątkowa kompozycja nie jest przypadkowa - wykorzystując synergizm w działaniu poszczególnych składników pomaga lepiej wykorzystać zapasy energetyczne organizmu, poprawia ogólną kondycję psychofizyczną oraz zmniejsza ryzyko wystąpienia wielu dolegliwości mających swoje korzenie w stresie oksydacyjnym.
 
Zapewne słyszałeś o zdrowotnych właściwościach czerwonego wina. Resveratrol PLUS to doskonały zestaw antyoksydantów  najwyższej jakości – źródło skoncentrowanej siły polifenoli – resweratrolu pochodzącego z czerwonych winogron, wzmocnionych ekstraktem z nasion winogron oraz koenzymem Q10.
             
Zgodnie ze starą, znaną prawdą, kieliszek dobrego, czerwonego wina ma bardzo korzystny wpływ na nasze zdrowie.
 
We wczesnych latach dziewięćdziesiątych mądrość ta znalazła potwierdzenie w licznych badaniach naukowych, dotyczących zjawiska „paradoksu francuskiego”.
 
Okazuje się, że pomimo diety bogatej w tłuszcze nasycone, w społeczeństwie francuskim występuje znacznie mniej przypadków chorób sercowo-naczyniowych, niż w innych obserwowanych krajach. Wyjaśnienie tego fenomenu nie leży głównie w predyspozycjach genetycznych Francuzów, lecz w regularnej konsumpcji wysokiej jakości czerwonego wina, bogatego w polifenole.
 
Polifenole to złożona rodzina związków chemicznych o silnych właściwościach antyoksydacyjnych. Ich zadaniem jest ochrona komórek i systemu obronnego organizmu przed wolnymi rodnikami, wytwarzanymi podczas procesów fizjologicznych, jak również w wyniku ekspozycji na liczne czynniki środowiskowe.
 
Najbardziej charakterystycznym polifenolem czerwonego wina jest resweratrol, który jest obecnie uważany za jeden z najbardziej obiecujących antyutleniaczy naturalnego pochodzenia. W przyrodzie związek ten występuje w 4 chemicznych formach, spośród których najbardziej aktywny biologicznie jest trans-resweratrol. Najwięcej tej substancji znajduje się w skórce i nasionach winogron, co wyjaśnia również jego obecność w czerwonym winie (średnio 2-3 mg/l czerwonego wina).             
 
Resweratrol wykazuje również korzystny wpływ na układ sercowo-naczyniowy poprzez wspomaganie właściwego ukrwienia naczyń krwionośnych, hamowanie utleniania lipidów, frakcji lipoprotein o niskiej gęstości (LDL).             
 
Preparat Resveratrol PLUS, jak sama nazwa wskazuje, został dodatkowo wzbogacony ekstraktem z nasion winogron oraz koenzymem Q10. Ekstrakt z nasion winogron to źródło oligomerycznych proantocyjanidyn (OPC), najbardziej cenionych ze względu na korzystny wpływ na układ krążenia.              
 
Z kolei koenzym Q10, poza właściwościami antyoksydacyjnymi, wspomagającymi funkcjonowanie układu krążenia jest odpowiedzialny za dostarczanie komórce niezbędnych ilości energii.
 
Taki dobór składników:

 • dodaje organizmowi witalności,
 • spowalnia procesy starzenia,
 • wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia,
 • a zatem, Resveratrol PLUS to idealne rozwiązanie dla potrzeb współczesnego człowieka.

RESVERATROL PLUS – Serce jak dzwon!

RESVERATROL PLUS zawiera unikalny antyoksydant – resweratrol, potrójne wsparcie serca i dla układu krążenia! Idealne rozwiązanie dla potrzeb współczesnego człowieka, mającego aspiracje osiągnąć nie tylko dłuższe, ale jednocześnie zdrowsze i przepełnione energią życie!
 
Resveratrol PLUS to wyjątkowa kompozycja antyoksydantów najwyższej jakości: resweratrolu, koenzymu Q10 oraz ekstraktu z nasion winogron. Taki dobór składników wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia, dodaje organizmowi energii i witalności oraz spowalnia procesy starzenia.

Francuzi pomimo diety bogatej w tłuszcze nasycone, mniejszej aktywności fizycznej, rzadziej zapadają na choroby serca i układu krążenia niż Amerykanie. Przypisuje się to wysokiemu spożyciu wina, szczególnie czerwonego, które stanowi nieodłączny składnik diety Francuzów.

Czerwone wino zawiera polifenole, w tym substancję zwaną resweratrolem. Najbardziej biologicznie aktywną formą resweratrolu jest trans-resweratrol. Najwięcej tej substancji znajduje się w skórce i nasionach winogron, co wyjaśnia również jego obecność w czerwonym winie (średnio 2-3 mg/l czerwonego wina).              
Ten bardzo silny antyoksydant produkowany jest przez rośliny, w ramach systemu ochronnego przed szkodliwym promieniowaniem, grzybami i jonami metali ciężkich.

Resweratrol:

 • wykazuje silne działanie antyoksydacyjne;
 • zapewnia niezwykle wysoką ochronę przed działaniem wolnych rodników;
 • ma także korzystny wpływ na układ sercowo-naczyniowy poprzez wspomaganie właściwego ukrwienia naczyń krwionośnych, hamowanie utleniania lipidów, frakcji lipoprotein o niskiej gęstości (LDL).

Aby dostarczyć organizmowi odpowiednią ilość resweratrolu, powinniśmy pić ok. 30-50 l. czerwonego wina na dzień.
 
Dlatego firma CaliVita udostępnia Resveratrol PLUS zawierający w swoim składzie resweratrol, bez konieczności spożywania alkoholu. 1 kapsułka zawiera aż 100 mg resweratrolu (std. 50% trans-resweratrolu).

Resveratrol PLUS dodatkowo wzbogacono o ekstrakt z nasion winogron oraz koenzym Q10. Ekstrakt z nasion winogron bogaty jest w biologicznie aktywne flawonoidy – oligomeryczne proantocyjanidyny (OPC), posiadające właściwości antyoksydacyjne i korzystnie wpływające na naczynia krwionośne. Natomiast koenzym Q10 to substancja odpowiedzialna za dostarczanie każdej komórce niezbędnych ilości energii, wspomagająca funkcjonowanie układu krążenia i doskonały antyoksydant ochraniający komórki przed niekorzystnymi skutkami przemian metabolicznych.

Zalety składników aktywnych Resveratrol PLUS:

 • dodają organizmowi siły i witalności przez udział w procesach produkcji energii na poziomie komórkowym;
 • posiadają właściwości antyoksydacyjne, dzięki czemu stanowią ochronę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników;
 • spowalniają proces starzenia się organizmu;
 • wspomagają właściwe funkcjonowanie układu krążenia.

Komu szczególnie polecamy?

 • Osobom chcącym wspomóc funkcjonowanie układu krążenia.
 • Osobom podejmującym intensywny wysiłek fizyczny i umysłowy.
 • Osobom prowadzącym stresujący tryb życia.
 • Osobom, którzy chcieliby skorzystać z dobroczynnych właściwości resweratrolu bez konieczności nadmiernej konsumpcji alkoholu.
 • Wszystkim, którzy pragną cieszyć się długim i zdrowym życiem.
 • Palaczom tytoniu.


Energia, zdrowie i uroda… także dla Ciebie. Zamiast zazdrościć innym, bierz z życia to, co najlepsze. Resveratrol PLUS ułatwi Ci powrót do pełnej formy, doda energii i chęci do życia.

Resveratrol PLUS
 
Składniki aktywne/1 kapsułka:
Resweratrol (std. 50% trans-resweratrolu) - 100 mg
Ekstrakt z nasion winogron - 50 mg
Koenzym Q10 - 20 mg
 
Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie w czasie posiłku lub wg zaleceń.
 
Opakowanie: 60 kaps.

UWAGA!
Jeśli regularnie zażywasz leki, przed zastosowaniem produktu skonsultuj się z lekarzem.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.
Źródło: calivita.com.pl

Top