Your browser is out-of-date.

You need to update your browser to use the site.

Update to the latest version of Internet Explorer
suplementy1.pl

CaliGreen Natural Household Cleaner Do czyszczenia różnych powierzchni w domu

 • Producent: Calivita
 • Ilość: 500 ml
 • Dostępność: W magazynie
 • Cena detaliczna: 32,00 zł
 • Nasza cena: 24,00 zł

 
CaliGreen rodzina ekologicznych środków czystości
CaliGreen : 100% NATURALNE


Produkty z nowej rodziny CaliVita® CaliGreen – ekologicznych środków czystości to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie i Twojej rodziny. Dzięki zawartości w 100% składników pochodzenia naturalnego są bezpieczne w użyciu. Starannie wyselekcjonowane surowce są pochodzenia roślinnego i mineralnego oraz jeśli to możliwe pochodzą z ekologicznych upraw. Są również przyjazne dla środowiska, zawierają składniki, które są biodegradowalne.


Naturalna czystość w każdym zakamarku Twojego domu

Certyfikowana ekologiczna rodzina środków czystości CaliGreen zapewnia utrzymanie czystości, świeżości w całym domu: w pokojach, kuchni, łazience, na szklanych powierzchniach.

CaliGreen Natural Household Cleaner – ekologiczny środek czystości do różnych powierzchni.:

 • Dzięki sile m.in. alkoholu, kwasu mlekowego, kwasu cytrynowego, chlorku sodu i sodzie czyści wszelkie powierzchnie w sposób przyjazny dla środowiska.
 • Może być stosowanych do usuwania brudu z wodoodpornych powierzchni - mebli kuchennych, blatów, powierzchni plastikowych, podłóg.
 • Produkt dostępny jest w formie wysoce skoncentrowanej. 
 • Składniki: mniej niż 5% anionowe środki powierzchniowo czynne (siarczany alkoholi tłuszczowych na bazie surowców roślinnych), mniej niż 5% niejonowe środki powierzchniowo czynne (cukrowe surfakanty na bazie surowców roślinnych). woda, etanol (alkohol roślinny), chlorek sodu, soda, kwas cytrynowy, kwas mlekowy.

Pozostałe produkty z serii CaliGreen:

 • CaliGreen Natural Glass Cleaner – ekologiczny płyn do mycia okien, powierzchni szklanych.
 • CaliGreen Natural Bathroom Cleaner – ekologiczny środek czystości do łazienki.
 • CaliGreen WC Gel – ekologiczny żel do toalet.

 
Łagodne dla całej rodziny i środowiska, bezwzględne dla brudu!
  

Produkty z nowej rodziny CaliVita® CaliGreen są bezpieczne dla zdrowia, skóry, co potwierdzają testy dermatologiczne przeprowadzone przez Laboratorium Naukowo Badawcze Instytutu Dermatologii. Środki CaliGreen nie podrażniają skóry!

 

Środki czystości CaliVita® CaliGreen są oznaczone także belgijskim ekologicznym symbolem EcoGarantie. To certyfikat przyznawany produktom, których proces powstawania nie zaburza równowagi biologicznej między ludźmi, roślinami i zwierzętami, uwzględniając przy tym kryteria jakościowe i ekonomiczne. Symbol ekologiczny EcoGarantie informuje konsumenta, że produkt jest ekologiczny, bezpieczny i trwały.

 

Środki czystości CaliVita® CaliGreen oznaczone są ekologicznym symbolem Vegan – to znak handlowy przyznawany przez Towarzystwo Wegańskie (ang. Vegan Society), gwarantujący, że: produkt nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego lub odzwierzęcego, nie był testowany na zwierzętach, jest wolny od składników roślinnych, które pochodzą z upraw genetycznie modyfikowanych.

 

Zadbaj o czystość swojego domu, środowisko i zdrowie swoje oraz najbliższych z nową rodziną ekologicznych środków czystości CaliGreen CaliVita®!

Top