Your browser is out-of-date.

You need to update your browser to use the site.

Update to the latest version of Internet Explorer
suplementy1.pl

CaliGreen WC Gel Żel do czyszczenia toalet

 • Producent: Calivita
 • Ilość: 750 ml
 • Dostępność: W magazynie
 • Cena detaliczna: 39,00 zł
 • Nasza cena: 29,00 zł

 
CaliGreen rodzina ekologicznych środków czystości
CaliGreen : 100% NATURALNE


Produkty z nowej rodziny CaliVita® CaliGreen – ekologicznych środków czystości to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie i Twojej rodziny. Dzięki zawartości w 100% składników pochodzenia naturalnego są bezpieczne w użyciu. Starannie wyselekcjonowane surowce są pochodzenia roślinnego i mineralnego oraz jeśli to możliwe pochodzą z ekologicznych upraw. Są również przyjazne dla środowiska, zawierają składniki, które są biodegradowalne.


Naturalna czystość w każdym zakamarku Twojego domu

Certyfikowana ekologiczna rodzina środków czystości CaliGreen zapewnia utrzymanie czystości, świeżości w całym domu: w pokojach, kuchni, łazience, na szklanych powierzchniach.

CaliGreen WC Gel – ekologiczny żel do toalet:

 • To aktywny koncentrat w formie żelu, zawierający m.in. wybielający środek na bazie tlenu, który pomaga utrzymać toaletę w nieskazitelnej czystości.
 • Gęsta postać żelu i świeży miętowy zapach, który utrzymuje się długo.
 • Doskonale rozpuszcza osady oraz wszelkie inne zanieczyszczenia.
 • Składniki: mniej niż 5% niejonowe środki powierzchniowo czynne (cukrowe surfakanty na bazie surowców roślinnych), mniej niż 5% anionowe środki powierzchniowo czynne (siarczany alkoholi tłuszczowych na bazie surowców roślinnych), zapach (naturalny olejek z mięty*), mniej niż 5% środek wybielający na bazie tlenu, woda, kwas mlekowy, cytrynian sodu, guma ksantanowa, kwas cytrynowy, barwnik naturalny (ultramaryna). *Składnik pochodzenia ekologicznego.

Pozostałe produkty z serii CaliGreen:

 • CaliGreen Natural Glass Cleaner – ekologiczny płyn do mycia okien, powierzchni szklanych.
 • CaliGreen Natural Bathroom Cleaner – ekologiczny środek czystości do łazienki.
 • CaliGreen Natural Household Cleaner – ekologiczny środek czystości do różnych powierzchni.

 
Łagodne dla całej rodziny i środowiska, bezwzględne dla brudu!
  

Środki czystości CaliVita® CaliGreen są oznaczone także belgijskim ekologicznym symbolem EcoGarantie. To certyfikat przyznawany produktom, których proces powstawania nie zaburza równowagi biologicznej między ludźmi, roślinami i zwierzętami, uwzględniając przy tym kryteria jakościowe i ekonomiczne. Symbol ekologiczny EcoGarantie informuje konsumenta, że produkt jest ekologiczny, bezpieczny i trwały.

 

Środki czystości CaliVita® CaliGreen oznaczone są ekologicznym symbolem Vegan – to znak handlowy przyznawany przez Towarzystwo Wegańskie (ang. Vegan Society), gwarantujący, że: produkt nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego lub odzwierzęcego, nie był testowany na zwierzętach, jest wolny od składników roślinnych, które pochodzą z upraw genetycznie modyfikowanych.

 

Zadbaj o czystość swojego domu, środowisko i zdrowie swoje oraz najbliższych z nową rodziną ekologicznych środków czystości CaliGreen CaliVita®!

Top