Your browser is out-of-date.

You need to update your browser to use the site.

Update to the latest version of Internet Explorer
suplementy1.pl

MEGA QPROTECT

 • Producent: Calivita
 • Ilość: 90 tabletek
 • Dostępność: W magazynie
 • Cena detaliczna: 185,00 zł
 • Nasza cena: 139,00 zł

 
MEGA QPROTECT - "Tarcza ochronna z antyoksydantów"- wyjątkowa kompozycja naturalnych składników - eliksir młodości!
  


Mega qProtect to nowoczesny kompleks przeciwutleniaczy zawierający aż 15 naturalnych antyoksydantów, niezbędnych do walki z wolnymi rodnikami. Znajdują się w nim ekstrakty roślinne z liści miłorzębu japońskiego, zielonej herbaty i czarnej borówki, a także witaminy i składniki mineralne, wzmacniające efekt antyoksydacyjny wyciągów, usprawniające pracę mózgu, poprawiające pamięć i koncentrację, potęgujące witalność oraz wspomagające prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Jak działają składniki Mega qProtect?

 • posiadają silne właściwości antyoksydacyjne, wspomagając ochronę komórek przed procesami starzenia (witamina C, E, selen, cynk, mangan, miłorząb japoński, zielona herbata, czarna borówka)
 • wspierają prawidłowy przepływ krwi, zapewniając odpowiednie ukrwienie narządów wzroku i słuchu (miłorząb japoński)
 • pomagają utrzymać dobrą pamięć (miłorząb japoński)
 • dbają o prawidłowość procesów poznawczych (miłorząb japoński)
 • korzystnie wpływają na elastyczność ścian naczyń krwionośnych (zielona herbata)
 • dbają o prawidłowy poziom cholesterolu we krwi (zielona herbata)
 • pomagają zachować prawidłowe funkcjonowanie narządu wzroku (czarna borówka)

Komu szczególnie polecamy?

 • Osobom w czasie wzmożonego wysiłku umysłowego - przystępującym do egzaminów w celu zwiększenia koncentracji, pracującym w dużym stresie.
 • Osobom starszym chcącym wzmocnić pamięć.
 • Osobom pragnącym poprawić funkcjonowanie układu nerwowego.
 • Wszystkim chcącym wspomóc funkcjonowanie układu krążenia.
 • Osobom odczuwającym zmęczenie oczu przez długotrwałą pracę przy komputerze, czytanie książek, oglądanie telewizji.
 • Wszystkim poszukującym potężnego wsparcia antyoksydacyjnego i wzmocnienia odporności.

 
Czy wiesz, że... wiele sytuacji, na które jesteśmy narażeni w codziennym życiu, np. stres czy nieprawidłowe żywienie zwiększają zapotrzebowanie naszego organizmu na antyoksydanty?
  
Mega qProtect to wysokiej jakości, unikalny produkt stworzony w celu zwiększenia ochrony antyoksydacyjnej. Starannie dobrane składniki skutecznie wspierają prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu. Miłorząb japoński (Ginkgo Biloba) ułatwi powrót do pełnej formy, doda energii i chęci do życia. Natomiast ekstrat z zielonej herbaty, koenzym Q10, karotenoidy pochodzące z warzyw, witaminy i minerały antyoksydacyjne oraz aminokwasy to naturalne źródło witalności.

Ta wyjątkowa kompozycja składników zawarta w tym produkcie zwiększa skuteczność działania systemu obronnego organizmu. Synergizm działania zawartych w nim składników kilkakrotnie podnosi skuteczność działania pojedynczych antyoksydantów. Mega qProtekt  jest doskonałym wzmacniaczem układu immunologicznego, zawierającym najmocniejsze antyoksydanty. W MEGA QPROTECT jest aż 15 przeciwutleniaczy!!!
 
Antyoksydanty

Antyoksydanty to substancje pomocne w ochronie wielonienasyconych kwasów tłuszczowych przed szkodliwym wpływem wolnych rodników. W ten sposób przyczyniają się do prawidłowego działania komórek i tkanek. Wśród znanych antyoksydantów można wymienić m.in. koenzym Q10, retinol, beta-karoten, likopen, witaminy C i E, jak również składniki mineralne: selen, cynk oraz magnez.
 
Wyciągi roślinne

Miłorząb japoński to szczególna roślina. Posiada silne działanie antyoksydacyjne. Zawarte w niej flawowonoidy wspierają prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia. Właściwy obieg krwi dostarcza komórkom tlen i składniki odżywcze, wspomagając w ten sposób fizyczno-umysłową świeżość.
 
Zielona herbata jest źródłem kofeiny, która zwiększa szybkość procesów metabolicznych, a także pomaga zachować odpowiedni refleks. Ponadto jest bogata w polifenole o działaniu antyoksydacyjnym.
 
Czarna borówka jest bogatym źródłem antyoksydacyjnych antocyjan oraz niektórych witamin.

L-cysteina, L-glutation oraz kwas alfa liponowy to składniki produktu również wykazujące silne właściwości antyoksydacyjne.

UWAGA!
Nie zaleca się przyjmowania Miłorzębu japońskiego podczas ciąży, karmienia piersią oraz przez osoby przyjmujące antykoagulanty oraz przed planowanym zabiegiem operacyjnym, ponieważ może wydłużyć czas krzepnięcia krwi.
Osoby ze skłonnościami do uczuleń, przyjmujące preparaty lecznicze (m.in. przeciwzakrzepowe), mające problemy zdrowotne m.in. z tarczycą, cukrzycą przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem. Nie stosować produktu z niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi, paracetamolem, lekami moczopędnymi, przeciwarytmicznymi, przeciwnadciśnieniowymi, glikozydami nasercowymi z uwagi na możliwość synergicznego działania z miłorzębem japońskim i wystąpienia reakcji niepożądanych

Mega qProtect

Aktywne składniki/1 tabletka:

Beta-karoten - 5 mg
Witamina A - 750 µg
Witamina C - 100 mg
Witamina E - 50 mg
Selen - 25 µg
Cynk - 4 mg
Mangan - 1 mg
Koenzym Q10 - 5 mg
Kompleks likopenu - 2.5 mg
L-cysteina - 50 mg
L-glutation - 10 mg
Kwas alfa-liponowy - 50 µg
Ekstrakt z liści Ginko Biloba (std. 24% flawonoglikozydów) - 10 mg
Ekstrakt z liści zielonej herbaty (std. 20% polifenoli) - 7.5 mg
Ekstrakt z borówki czarnej (std. 25% antocyjanów) - 2.5 mg

Sposób użycia: 1 tabletka dziennie po posiłku lub w większej dawce według zaleceń.

Opakowanie: 90 tabletek

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.
Źródło: calivita.com.pl

Top